Zamknij

Eurowizja 2021: Alicja Szemplińska z singlem "Pusto"? Tego chcą fani: "Ona musi jechać"

20.10.2020 15:40
Alicja Szemplińska
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Alicja Szemplińska zaprezentowała ostatnio nowy singiel „Pusto”. Piosenka przypadła do gustu nie tylko polskim internautom, ale także zagranicznym fanom. Zdaniem wielu osób to właśnie z tym utworem zwyciężczyni „The Voice of Poland” powinna reprezentować Polskę na Eurowizji 2021.

Alicja Szemplińska miała reprezentować Polskę na Eurowizji 2020 z utworem „Empires”. Z powodu pandemii koronawirusa konkurs został odwołany.

Choć nie ma jeszcze oficjalnej informacji o reprezentancie Polski na Eurowizji 2021, wielu internautów nie wyobraża sobie przyszłorocznego konkursu bez Alicji Szemplińskiej. Fani chcą, aby piosenkarka reprezentowała nasz kraj z nowym singlem „Pusto”.

Alicja Szemplińska skończyła 18 lat. Pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa [FOTO]

Alicja Szemplińska na Eurowizji 2021? Internauci chcą, aby wystąpiła z piosenką „Pusto”

Alicja Szemplińska wydała ostatnio nowy singiel „Pusto”. Stworzyła go wspólnie ze słynnym producentem Bogdanem Kondrackim oraz piosenkarką i autorką tekstów Karoliną Kozak.

Emocjonalna piosenka zachwyciła internautów, również tych z zagranicy, którzy poznali zwyciężczynię „ The Voice of Poland za sprawą utworu „Empires”. Wielu fanów uważa, że Alicja Szemplińska powinna jechać na Eurowizję 2021 właśnie z singlem „Pusto”.

„Zdecydowanie ta piosenka powinna pojechać na Eurowizję 2021. To najlepszy utwór Alicji”, „Proszę, niech to będzie piosenka Polski na przyszłoroczną Eurowizję”, „Ona musi jechać na Eurowizję 2021”, „To jest o wiele lepsze niż Empires”, „Polsko, proszę wyślijcie Alicję na Eurowizję” — piszą internauci.

Eurowizja 2021: Alicja Szemplińska reprezentantką Polski? Wokalistka komentuje

Alicja Szemplińska miała reprezentować Polskę na Eurowizji 2020 w Holandii, ale z powodu pandemii koronawirusa konkurs został odwołany. Czy piosenkarka wystąpi więc w przyszłorocznej imprezie w barwach Polski? W niedawnym wywiadzie dla Onetu odniosła się do sprawy.

Wciąż czekam na decyzję w sprawie przyszłorocznej Eurowizji. Bardzo bym tego chciała i mam nadzieję, że się uda — wyznała Onetowi.

Telewizja Polska nie zdradza na ten moment szczegółów dotyczących Eurowizji 2021. Nie wiadomo, kiedy poznamy nazwisko reprezentanta Polski.

Eurowizja 2021 - kiedy i gdzie się odbędzie i co z piosenkami z 2020 roku?