Zamknij

Eurowizja 2021: polski chórzysta był lepszy od Brzozowskiego? "Uratował nas przed katastrofą"

21.05.2021 14:11
Rafał Brzozowski Eurowizja 2021
fot. EBU / Andres Putting / eurovision.tv

Rafał Brzozowski odpadł z Eurowizji 2021. Jego półfinałowy występ nie zachwycił Europy. Według wielu osób reprezentant Polski zawiódł pod względem wokalnym. Internauci znaleźli jednak inną gwiazdę naszego eurowizyjnego występu. Mowa o chórzyście Pawle Skibie, który zdaniem niektórych widzów, poradził sobie o wiele lepiej niż sam Rafał Brzozowski.

Rafał Brzozowski nie awansował do finału Eurowizji 2021. Oznacza to, że już po raz trzeci z rzędu nie zobaczymy Polski w finałowym konkursie, który w tym roku odbędzie się w sobotę, 22 maja.

Występ Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021 jest szeroko komentowany w internecie. Niestety, większość osób uważa, że Polak nie poradził sobie ze śpiewem na żywo. Widzowie szybko zauważyli, że wspierał go wokalnie mało widoczny chórzysta. Paweł Skiba otrzymał dużo słów uznania w komentarzach.

Eurowizja 2021: finał. RELACJA NA ŻYWO i WYNIKI [SOBOTA, 22.05]

Eurowizja 2021: internauci zachwyceni polskim chórzystą. Paweł Skiba lepszy od Brzozowskiego?

Paweł Skiba był lepszy od Rafała Brzozowskiego w trakcie występu Polski – tak twierdzi wielu polskich internautów. W sieci pojawia się mnóstwo komentarzy na temat świetnego występu polskiego chórzysty, który wspierał wokalnie reprezentanta Polski.

Niektórzy widzowie stwierdzili nawet, że Paweł Skiba uratował występ Polski na Eurowizji 2021 przed totalną katastrofą i zasługuję na słowa uznania.

Eurowizja 2021: kolejność występów w finale. Kto i kiedy wystąpi? [FINALIŚCI, LISTA PAŃSTW]

„Dziękujemy panu Skibie za uratowanie nas przed kompletną katastrofą”, „Brawo dla Pawła”, „Wokalista z chórku mistrz”, „Paweł Skiba, dla mnie awansowałeś do finału!”, „Powinni się zamienić rolami”, „Mam nadzieję, że zrobi teraz prawdziwą karierę”, „Pamiętaj Rafał, nigdy nie zatrudniaj chórków lepszych od siebie”, „Doceńmy go, bo bez niego jeszcze bardziej spalilibyśmy się ze wstydu”, „Proszę o wersję samego Pawła Skiby”, „To ta chwila, gdy chłopak z chórku śpiewa lepiej od wokalisty” – piszą internauci.

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski odpadł z konkursu. Polska trzeci raz z rzędu poza finałem [WYNIKI]

Kim jest Paweł Skiba, polski chórzysta z Eurowizji 2021?

Paweł Skiba to wokalista, akordeonista i autor tekstu. Chórzysta Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021 na co dzień występuje w zespole GooseBumps i jest związany ze Studiem Accantus.

Widzowie mogli go oglądać w „Jaka to melodia?” czy „Must Be The Music”. Na początku 2020 roku wydał utwór „Miłość”, który zapowiada jego debiutancką płytę.

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski nie awansował do finału. Muzyk skomentował udział w konkursie