Zamknij

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski nagrał nową wersję "The Ride". "To jest o wiele lepsze"

14.05.2021 13:47
Rafał Brzozowski Eurowizja 2021
fot. EBU / Andres Putting / eurovision.tv

Rafał Brzozowski nagrał nową wersję piosenki „The Ride”, z którą wystąpi na Eurowizji 2021. Czy poprawiony utwór przekona widzów z Europy? Przekonamy się już 20 maja podczas drugiego półfinału konkursu. Zdaniem internautów nowa wersja eurowizyjnej piosenki Brzozowskiego brzmi dużo lepiej.

Rafał Brzozowski intensywnie trenuje przed Eurowizją 2021. Reprezentant Polski ma już za sobą dwie oficjalne próby, podczas których wystąpił na scenie w arenie w Rotterdamie.

Niestety, zdaniem bukmacherów Polska ma bardzo małe szanse na awans do finału Eurowizji 2021. Rafał Brzozowski postanowił zaskoczyć eurowizyjnych fanów i wydał nową wersję piosenki „The Ride”. Czy remiks utworu przekona Europę? Przekonamy się już wkrótce. Zagraniczni internauci twierdzą, że nowa wersja jest dużo lepsza.

Zobacz także:  Tego nie wiesz o Rafale Brzozowskim. 6 ciekawostek o reprezentancie Polski przed Eurowizją 2021

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski nagrał nową wersję piosenki „The Ride”

Nowa wersja „The Ride” miała swoją premierę na oficjalnym kanale Wiwibloggs, jednego z najpopularniejszych eurowizyjnych blogów.

Konkursowy utwór Rafała Brzozowskiego zyskał nowe partie wokalne, rozbudowaną instrumentalnie drugą zwrotkę i wzmocniony finałowy refren. Czy to wystarczy, aby Polska awansowała do finału Eurowizji 2021? Na ten moment bukmacherzy nie dają nam większych szans, ale komentarze na temat nowej wersji „The Ride” są dość pozytywne.

„To jest o wiele lepsze niż oryginał”, „Trochę lepiej od tamtej wersji”, „Ta wersja sprawia, że jego wokal jest wyraźniejszy”, „Bardziej dopracowane” – piszą słuchacze.

Polska na Eurowizji 2021. Kiedy występ Rafała Brzozowskiego?

Rafał Brzozowski wystąpi w drugim półfinale Eurowizji 2021, który zaplanowano na 20 maja. Dwa dni wcześniej, 18 maja odbędzie się pierwszy półfinał. W sobotę, 22 maja reprezentanci powalczą w wielkim finale konkursu.