Zamknij
Eurowizja 2021 Rafał Brzozowski
7 Zobacz galerię
fot. EBU / Andres Putting / eurovision.tv

Rafał Brzozowski ma za sobą pierwszą próbę na Eurowizji 2021. Reprezentant Polski po raz pierwszy pojawił się na scenie w Rotterdamie, gdzie rozpoczął przygotowania do występu z piosenką „The Ride”. Do internetu trafiły zdjęcia i nagranie wideo z próby Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021. Oceńcie sami!

Rafał Brzozowski jest już w Rotterdamie, gdzie przygotowuje się do Eurowizji 2021. Reprezentant Polski spróbuje przekonać do siebie Europę anglojęzyczną piosenką „The Ride”.

Za nami pierwsza próba Rafała Brzozowskiego w Konkursie Piosenki Eurowizji 2021. W naszym artykule możecie zobaczyć zdjęcia i nagranie wideo z próbnego występu polskiego reprezentanta.

Zobacz także:  Eurowizja 2021: fani konkursu wybrali zwycięzcę rywalizacji. Jak poradziła sobie Polska?

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski po pierwszej próbie w Rotterdamie. Jak mu poszło?

Rafał Brzozowski zakończył pierwszą próbę na Eurowizji 2021 w Holandii. Reprezentant Polski i towarzyszący mu tancerze pojawili się na scenie w arenie Rotterdam Ahoy w poniedziałek po godz. 14:00.

Do internetu trafiły już zdjęcia i nagranie wideo z pierwszej próby Rafała Brzozowskiego.

Występ Polski na Eurowizji 2021 będzie utrzymany w neonowych barwach i klimacie lat osiemdziesiątym, zbliżonym do tego z oficjalnego teledysku. Ubrany w czarny strój i okulary Brzozowski pojawi się na scenie w towarzystwie czterech tancerzy w białych garniturach, którzy na dłoniach mają świetlne kule. Nie zabraknie więc choreografii, ale także bogatych elementów pirotechnicznych. Na ekranach ledowych w tle widzowie zobaczą m.in. fragmenty oficjalnego teledysku.

Zobacz także:  Eurowizja 2021: zagraniczni internauci zaskoczeni próbą Brzozowskiego. "Jest lepiej niż myślałem"

Eurowizja 2021: kiedy i gdzie odbędzie się konkurs, kiedy wystąpi Polska?

Eurowizja 2021 odbędzie się w dniach 18-22 maja 2021 roku w Rotterdamie. Rafał Brzozowski wystąpi w drugim półfinale konkursu, który zaplanowano na 20 maja. O awans do finału Polska powalczy z 16 państwami, m.in. Czechami, Bułgarią, Islandią, Finlandią czy Szwajcarią, która jest jednym z głównych faworytów.