Zamknij

Eurowizja 2021: Brzozowski w Radiu ZET o swoim „romansie” w Rotterdamie. Zdradził, jak się ubierze

20.05.2021 09:25
Rafał Brzozowski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Rafał Brzozowski już w czwartek wystąpi w drugim półfinale Eurowizji 2021, gdzie powalczy o awans do finału. Reprezentant Polski był gościem „Dzień Dobry Bardzo”, gdzie opowiedział prowadzącym o eurowizyjnym stroju, a także wspomniał o swoim „romansie” w Rotterdamie.

Eurowizja 2021 trwa. W czwartkowy wieczór odbędzie się drugi półfinał Eurowizji 2021, w którym zobaczymy reprezentanta Polski, Rafała Brzozowskiego. Wokalista zaśpiewa utwór „The Ride”.

Tuż przed półfinałowym konkursem Rafał Brzozowski gościł w „Dzień Dobry Bardzo”, gdzie wspomniał m.in. o „romansie” w Rotterdamie, swojej eurowizyjnej stylizacji, a także opowiedział o różnicach pomiędzy zapasami i Eurowizją.

Eurowizja 2021: drugi półfinał z Rafałem Brzozowskim. RELACJA na żywo i WYNIKI, czwartek 20.05

Rafał Brzozowski w Radiu ZET o swoim „romansie” i stroju na Eurowizji 2021

Rafał Brzozowski pojawił się w czwartkowym „Dzień Dobry Bardzo”. W rozmowie z Agą Kołodziejską i Robertem Karpowiczem reprezentant Polski zareagował na plotki o romansie uczestników Eurowizji, czyli Tixa z Norwegii i Efendi z Azerbejdżanu. Wyznał też, czy sam miał okazję na romans w Rotterdamie.

Romans polegał głównie na moim pokoju, w którym siedziałem przez pięć dni. Nie mogłem nawet wyjść, żeby zawiązać z kimś ten romans. Nie udało się – zażartował artysta.

Reprezentant Polski zdradził też kilka szczegółów na temat swojego eurowizyjnego stroju, który w czwartek zobaczą miliony widzów z całej Europy.

Będzie raczej klasycznie. To specjalne garnitury, które są rozciągliwe, więc można w nich robić różne układy choreograficzne – powiedział.

Zobacz także: Eurowizja 2021: jak głosować na Polskę? Głosowanie na Rafała Brzozowskiego [INSTRUKCJA]

Prowadzący „Dzień Dobry Bardzo” poruszyli również temat zapasów, które przez wiele lat uprawiał Rafał Brzozowski. Wokalista postanowił porównać ten sport do Eurowizji.

W zapasach to jest proste. Wchodzisz i wygrywasz walkę. Wiesz jak wygrać, jesteś lepszy, silniejszy. Tutaj jest wielka niewiadoma. Można się przygotować najlepiej, jak się da, a jednak trzeba czymś porwać publiczność. To jest nieprzewidywalne. Tym Eurowizja się różni od sportu – stwierdził Rafał.

Zobacz także:  Tego nie wiesz o Rafale Brzozowskim. 6 ciekawostek o reprezentancie Polski przed Eurowizją 2021

Eurowizja 2021: drugi półfinał z Polską. Kiedy występ Rafała Brzozowskiego i z jakim numerem?

Rafał Brzozowski pojawi w drugim półfinale Eurowizji 2021, który odbędzie się w czwartek, 20 maja. Reprezentant Polski wystąpi z numerem szóstym.

Polska powalczy o awans do finału konkursu z 16 innymi państwami. Wśród nich pojawia się kilku faworytów do zwycięstwa: Szwajcaria, Bułgaria i Islandia.

Zobacz także:  Eurowizja 2021, drugi półfinał - gdzie i o której godzinie oglądać? [TRANSMISJA 20.05.2021]