Zamknij

Radio ZET: polska ekipa na Eurowizję ma negatywne wyniki testów na koronawirusa. Brzozowski wystąpi

19.05.2021 09:40
Rafał Brzozowski Eurowizja 2021
fot. EBU / ANDRES PUTTING/eurovision.tv

Rafał Brzozowski wystąpi w środę podczas próby drugiego półfinału Eurowizji 2021. Polska ekipa otrzymała negatywne wyniki testów na obecność koronawirusa - informuje Radio ZET. Próba Rafała Brzozowskiego będzie oceniana przez jury.

Eurowizja 2021 trwa. Występ Rafała Brzozowskiego w drugim półfinale stanął pod znakiem zapytania, ponieważ kilka dni temu w ekipie polskiej delegacji wykryto koronawirusa. Wszyscy członkowie natychmiast trafili na kwarantannę, a reprezentant Polski musiał m.in. zrezygnować z udziału w ceremonii otwarcia Konkursu Piosenki Eurowizji 2021.

Rafał Brzozowski i reszta polskiej ekipy musiała kilkukrotnie poddać się testom na obecność koronawirusa. Jak informuje Radio ZET, wszyscy Polacy otrzymali negatywne wyniki, co oznacza, że reprezentant Polski będzie mógł wziąć w środowej próbie drugiego półfinału, która będzie oceniana przez jurorów.

Eurowizja 2021: drugi półfinał z Rafałem Brzozowskim. RELACJA na żywo i WYNIKI, czwartek 20.05

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski wystąpi na próbie jurorskiej. Polacy mają negatywne wyniki testów

Rafał Brzozowski wystąpi w środę podczas wieczornej próby drugiego półfinału Eurowizji 2021. Polska ekipa otrzymała negatywne wyniki testów na obecność koronawirusa – informuje Radio ZET.

Środowa próba Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021 będzie oceniana przez jury. Wieczorny występ reprezentanta Polski jest naprawdę ważny – to od niego zależy, czy Rafał Brzozowski awansuje do finału konkursu, ponieważ głosy jurorów są tak samo ważne, jak widzów. Przypomnijmy, że od wielu lat na Eurowizji obowiązuje system głosowania według zasady 50:50.

Zobacz także:  Eurowizja 2021: wyniki pierwszego półfinału. Kto awansował do finału? [LISTA PAŃSTW]

Zobacz także

Eurowizja 2021: drugi półfinał z Polską. Kiedy występ Rafała Brzozowskiego i z jakim numerem?

Rafał Brzozowski, reprezentant Polski, wystąpi w drugim półfinale Eurowizji 2021, który odbędzie się w czwartek, 20 maja.

Polska powalczy o awans do finału konkursu z 16 innymi państwami. Wśród nich pojawia się kilku faworytów do zwycięstwa: Szwajcaria, Bułgaria i Islandia.

Zobacz także:  Eurowizja 2021, drugi półfinał - gdzie i o której godzinie oglądać? [TRANSMISJA 20.05.2021]