Zamknij

Eurowizja 2021: będą zmiany w występie Polski. Rafał Brzozowski opowiedział o pierwszej próbie

11.05.2021 11:36
Rafał Brzozowski
fot. Beata Zawadzka/East News

Eurowizja 2021 już za tydzień. Rafał Brzozowski jest już po pierwszej próbie na scenie w Rotterdamie. Muzyk podzielił się przemyśleniami na temat swojego występu. Zaplanował pewne zmiany.

Eurowizja 2021 odbędzie się w dniach 18-22 maja w hali Ahoy w Rotterdamie. Uczestnicy rywalizacji są już na miejscu, gdzie bliżej poznają swoich przeciwników oraz oswajają się ze sceną. Muzycy przebrnęli przez pierwsze próby, które dały im wiele do myślenia. 

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski zapowiada zmiany w występie

Również Rafał Brzozowski jest po pierwszym występie na scenie Rotterdam Ahoy. Muzyk wykonał "The Ride" trzeciego dnia rywalizacji jako szósty w kolejności. Spędził na scenie pół godziny, a podczas trzech występów ekipa z naszego kraju mogła przetestować zaplanowane na półfinały ruchy.

Rafał Brzozowski w rozmowie z Eurowizja.org przyznał, że jest zadowolony ze swoich pierwszych występów na scenie konkursu. Mówił, że czuje się dobrze i podkreślił profesjonalizm organizatorów oraz zaangażowanie wszystkich pracujących przy ogromnej produkcji.

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski po pierwszych próbach

Widowkisko nie odbiega od wyobrażeń Brzozowskiego, jednak swój występ artysta chce jeszcze dopracować. Wyznał, że podczas prób zauważył mankamenty, które będzie się starał wyeliminować i zaprezentować na półfinałach, jak najlepiej potrafi.

Rafał Brzozowski chce zmienić ujęcia i pozycje na scenie zarówno tancerzy jak i swoje, aby jeszcze lepiej dopasować układ do sceny w Rotterdamie.