Zamknij

Eurowizja 2021: jak głosować na Polskę? Głosowanie na Rafała Brzozowskiego [INSTRUKCJA]

20.05.2021 22:00
Rafał Brzozowski
fot. mat. prasowe TVP

Jak głosować na Polskę na Eurowizji 2021? Przestawiamy instrukcję krok po kroku i wyjaśniamy, czy Polacy mogą oddawać głosy na Rafała Brzozowskiego, reprezentanta Polski na Eurowizji 2021, który wystąpi w drugim półfinale. Poniżej zasady głosowania na Polskę na Eurowizji 2021.

Rafał Brzozowski wystąpi w drugim półfinale Eurowizji 2021, który odbędzie się już w czwartek, 20 maja. Reprezentant Polski będzie walczył o awans do finału z piosenką „The Ride”.

Wiele osób zastanawia się, jak głosować na Polskę na Eurowizji 2021. Poniżej przedstawiamy instrukcję głosowania na Eurowizji i wyjaśniamy, czy widzowie z Polski mogą oddawać głosy na Rafała Brzozowskiego.

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski odpadł z konkursu. Polska trzeci raz z rzędu poza finałem [WYNIKI]

Eurowizja 2021: jak głosować na Polskę? Głosowanie widzów na Rafała Brzozowskiego

Głosowanie z Polski na Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021 jest niestety niemożliwe. Zgodnie z zasadami konkursu widzowie przebywający na terenie danego państwa nie mogą oddawać głosów na reprezentanta tego kraju. W trakcie półfinałów Eurowizji prawo do głosowania mają tylko osoby znajdujące się w państwach, których reprezentanci biorą udział w danym półfinale.

Eurowizja 2021: drugi półfinał z Rafałem Brzozowskim. RELACJA na żywo i WYNIKI, czwartek 20.05

Oznacza to, że mieszkający za granicą Polacy mogą głosować na Polskę na Eurowizji 2021. W drugim półfinale głosy na Rafała Brzozowskiego mogą oddawać mieszkańcy krajów biorących udział w czwartkowym konkursie, a także dodatkowo Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Rafał Brzozowski występuje w półfinale Eurowizji 2021 z numerem szóstym, więc w treści SMS należy wpisać 06. Poniżej dokładna instrukcja, jak głosować na Polskę na Eurowizji 2021 z poszczególnych krajów.

Tego nie wiesz o Rafale Brzozowskim. 6 ciekawostek o reprezentancie Polski przed Eurowizją 2021

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski i ekipa Polski mają koronawirusa? Są wyniki wszystkich testów

Eurowizja 2021: wyniki pierwszego półfinału. Kto awansował do finału? [LISTA PAŃSTW]