Zamknij

Eurowizja 2021: kim są tancerze i chórzysta, którzy wystąpią z Rafałem Brzozowskim?

11.05.2021 12:34
Eurowizja 2021 Rafał Brzozowski
fot. EBU / Andres Putting / eurovision.tv

Występ Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021 budzi ogromne emocje. Znamy już pełen skład ekipy, która będzie towarzyszyć reprezentantowi Polski na scenie w Rotterdamie. Kim są tancerze i chórzysta, którzy będą częścią występu Brzozowskiego?

Rafał Brzozowski wystąpi na Eurowizji 2021 z piosenką „The Ride”. Reprezentant Polski ma za sobą już pierwszą próbę przed konkursem, z której dowiedzieliśmy się m.in., że nie zabraknie klimatu lat osiemdziesiątych i tanecznej choreografii.

Polski wokalista będzie mógł liczyć na towarzystwo i wsparcie w trakcie występu. Kim są tancerze i chórzysta, którzy pojawią się obok Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021?

Zobacz także:  Eurowizja 2021: zagraniczni internauci zaskoczeni próbą Brzozowskiego. "Jest lepiej niż myślałem"

Eurowizja 2021: kim są tancerze i chórzysta, którzy wystąpią z Rafałem Brzozowskim?

W trakcie występu Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021 zobaczymy aż czterech tancerzy: Daniel Borzewski, Bartosz Kołecki, Miłosz Kuterasiński i Maciej Miśkiewicz. Wszyscy współpracują z taneczną grupą Volt i Agustinem Egurrolą, który odpowiada za eurowizyjną choreografię. Juror „Dance Dance Dance” jest również obecny w Rotterdamie.

To jednak nie koniec. Brzozowski może liczyć także na wsparcie wokalne podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2021. Przez cały występ artyście będzie towarzyszył jeden chórzysta – Paweł Skiba. Muzyk jest wokalistką, akordeonistą i autorem tekstu. Na co dzień występuje w zespole GooseBumps i jest związany ze Studiem Accantus. Widzowie mogli go oglądać w „Jaka to melodia?” czy „Must Be The Music”.

Zobacz także:  Eurowizja 2021: będą zmiany w występie Polski. Rafał Brzozowski opowiedział o pierwszej próbie

Eurowizja 2021: kiedy i gdzie odbędzie się konkurs, kiedy wystąpi Polska?

Eurowizja 2021 odbędzie się w dniach 18-22 maja 2021 roku w Rotterdamie. Rafał Brzozowski wystąpi w drugim półfinale konkursu, który zaplanowano na 20 maja. O awans do finału Polska powalczy z 16 państwami, m.in. Czechami, Bułgarią, Islandią, Finlandią czy Szwajcarią, która jest jednym z głównych faworytów.