Zamknij
Eurowizja 2021 Gjons Tears Victoria
17 Zobacz galerię
fot. EBU / Thomas Hanses / eurovision.tv

Uczestnicy drugiego półfinału Eurowizji 2021 mają już pierwsze próby za sobą. Wśród nich był także reprezentant Polski, Rafał Brzozowski. Kto wypadł świetnie, a komu nie poszło zbyt dobrze? Faworyci do zwycięstwa nie zawiedli.

Eurowizja 2021 startuje już w przyszłym tygodniu. Wszyscy uczestnicy intensywnie trenują w Rotterdamie, aby zaprezentować jak najlepsze show.

Za nami pierwsze próby reprezentantów, w tym Rafała Brzozowskiego, występujących w drugim półfinale Eurowizji 2021. Kto wypadł najlepiej, a kto zawiódł? W naszym artykule możecie zobaczyć najlepsze zdjęcia i nagrania.

Zobacz także: Eurowizja 2021: zagraniczni internauci zaskoczeni próbą Brzozowskiego. "Jest lepiej niż myślałem"

Eurowizja 2021: pierwsze próby uczestników drugiego półfinału. Kto wypadł najlepiej?

W poniedziałek i wtorek odbyły się pierwsze próby uczestników drugiego półfinału. W arenie Rotterdam Ahoy zaprezentowało się 17 reprezentantów, w tym Rafał Brzozowski.

Na scenie pojawiło się kilku faworytów do zwycięstwa, m.in. Gjon’s Tears ze Szwajcarii, Victoria z Bułgarii i Daði Freyr & Gagnamagnið z Islandii. Artyści nie zawiedli i zdaniem wielu eurowizyjnych dziennikarzy oraz fanów będą walczyć o wygraną w wielkim finale.

Świetnie zaprezentowali się także m.in. Stefania z Grecji, Anxhela Peristeri z Albanii, Hurricane z Serbii czy The Black Mamba z Portugalii.

Niestety, próba Rafała Brzozowskiego była jedną z najsłabiej ocenianych przez eurowizyjnych dziennikarzy. Dość chłodno przyjęto również występy Estonii, Gruzji, Czech czy Łotwy.

Poniżej prezentujemy krótkie nagrania z kilku prób przygotowane przez organizatorów Eurowizji 2021.

Eurowizja 2021: kiedy kolejna próba Rafała Brzozowskiego?

Rafał Brzozowski wystąpi w drugim półfinale Eurowizji 2021, który odbędzie się już 20 maja. W czwartek rozpoczną się kolejne próby uczestników tego półfinału.

Wśród nich pojawi się reprezentant Polski. Druga próba Rafała Brzozowskiego zaplanowana jest na godz. 13:30-13:50.

Zobacz także: Eurowizja 2021: będą zmiany w występie Polski. Rafał Brzozowski opowiedział o pierwszej próbie