Zamknij

Eurowizja 2021: tak wyglądał występ Rafała Brzozowskiego. Nie przekonał Europy [WIDEO]

20.05.2021 23:52
Rafał Brzozowski Eurowizja 2021
fot. EBU / ANDRES PUTTING / eurovision.tv

Rafał Brzozowski nie awansował do finału Eurowizji 2021. Reprezentant Polski nie znalazł się w najlepszej dziesiątce i odpadł w drugim półfinale z piosenką „The Ride”. Tak wyglądał występ Polski na Eurowizji 2021. Powinniśmy awansować?

Finał Eurowizji 2021 bez Polski. Rafał Brzozowski odpadł w drugim półfinale konkursu i nie pojawi się w sobotę na scenie. Czy zasłużenie? Poniżej prezentujemy cały występ Polski na Eurowizji 2021.

Eurowizja 2021: finał. RELACJA NA ŻYWO i WYNIKI [SOBOTA, 22.05]

Polska Eurowizja 2021: tak wyglądał występ Rafała Brzozowskiego [WIDEO]

Rafał Brzozowski nie awansował do finału Eurowizji 2021. Występ Polski nie przekonał widzów i jurorów w drugim półfinale. Niestety, zdaniem wielu internautów, polski reprezentant zawiódł pod względem wokalnym. W wielu momentach śpiewał źle i bardzo nieczysto.

Do internetu trafiło już pełne nagranie występu Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021. Cała polska prezentacja była utrzymana w neonowych barwach i nawiązywała do klimatu lat osiemdziesiątych.

Ubrany na czarno reprezentant Polski miał na sobie początkowo okulary przeciwsłoneczne, ale w trakcie występu zdjął je i krzyknął do publiczności w Rotterdamie oraz widzów przed telewizorami: „Hello, Europe”. Na scenie pojawiło się także czterech tancerzy, którzy trzymali w dłoniach świetlne kule. Widzowie mogli zobaczyć również różne wizualizacje i mnóstwo pirotechniki, co było dość rzadkie w poprzednich eurowizyjnych występach Polski. Niestety, mimo tak wielu elementów Brzozowski nie zdołał przejść do finału Eurowizji 2021.

Eurowizja 2021: drugi półfinał z Rafałem Brzozowskim. RELACJA NA ŻYWO i WYNIKI [CZWARTEK 20.05]

Eurowizja 2021: które miejsce zajął Rafał Brzozowski?

Rafał Brzozowski odpadł z Eurowizji 2021, ale na ten moment nie wiadomo, które dokładnie miejsce zajął w drugim półfinale i ile punktów zdobył.

Organizatorzy konkursu ujawnią szczegółowe wyniki półfinałów dopiero po zakończeniu finału Eurowizji 2021, który zaplanowany jest na 22 maja. W sobotę o zwycięstwo powalczy 26 państw.