Zamknij

Eurowizja 2021: zagraniczni internauci zaskoczeni próbą Brzozowskiego. "Jest lepiej niż myślałem"

11.05.2021 09:47
Eurowizja 2021 Rafał Brzozowski
fot. EBU / Andres Putting / eurovision.tv

Rafał Brzozowski zaliczył już pierwszą próbę na Eurowizji 2021. Po publikacji zdjęć i nagrania wideo z występu reprezentanta Polski pojawiło się mnóstwo komentarzy zagranicznych internautów. Wiele osób nie kryje zaskoczenia polską prezentacją. Oto co piszą fani z całej Europy.

Eurowizja 2021 rozpocznie się już 18 maja. W drugim półfinale zobaczymy Rafała Brzozowskiego, który zaśpiewa piosenkę „The Ride”.

Reprezentant Polski ma już za sobą pierwszą próbę na Eurowizji 2021. Jak według zagranicznych internautów wypadł Rafał Brzozowski i czy ich zdaniem Polska ma szanse na awans do finału? Eurowizyjny fani są zaskoczeni polskim występem.

Zobacz także: Eurowizja 2021: pierwsze próby uczestników I półfinału za nami. Kto wypadł najlepiej? [FOTO]

Eurowizja 2021: zagraniczni internauci zaskoczeni próbą Rafała Brzozowskiego

Pierwsza próba Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021 odbyła się w poniedziałek. Dowiedzieliśmy się z niej, że występ Polski będzie utrzymany w stylu lat osiemdziesiątym, który potęgować mają neonowe kolory. Na scenie pojawią się także tancerze i bogata pirotechnika.

Zobacz także

Choć w polskim internecie nie brakuje negatywnych opinii na temat próby Brzozowskiego, nieco innego zdania są zagraniczni internauci. Pod krótkim nagraniem z próbnego występu pojawiło się wiele komentarzy widzów z całej Europy. Niektórzy są bardzo zaskoczeni.

„Jest lepiej niż myślałem. Nadal nie jestem jednak dużym fanem tego utworu”, „Zaczynam to lubić”, „Scena wygląda świetnie, a koncepcja jest genialna. Jedyne, co mnie niepokoi, to fajerwerki. To już za dużo!”, „Musi popracować tylko nad wokalem i Polska trafi do wielkiego finału”, „Polska ma najlepszy motyw przewodni ze wszystkich dzisiejszych występów”, „Pomysł na występ jest interesujący, działa, a jego wokal nie jest aż tak zły”, „Nie chcę tego, ale ten występ może dość dobrze sprzedać piosenkę zwykłym widzom i dać Polsce awans do finału”, „Nie oczekiwałem, że ten staging będzie tak dobry. Mam nadzieję, że to zapewni awans Polsce” – piszą zagraniczni widzowie.

Zobacz także: Eurowizja 2021: fani konkursu wybrali zwycięzcę rywalizacji. Jak poradziła sobie Polska?

Eurowizja 2021: kiedy i gdzie odbędzie się konkurs, kiedy wystąpi Polska?

Eurowizja 2021 odbędzie się w dniach 18-22 maja 2021 roku w Rotterdamie. Rafał Brzozowski wystąpi w drugim półfinale konkursu, który zaplanowano na 20 maja. O awans do finału Polska powalczy z 16 państwami, m.in. Czechami, Bułgarią, Islandią, Finlandią czy Szwajcarią, która jest jednym z głównych faworytów.