Zamknij

Eurowizja Junior 2018: Roksana Węgiel prezentuje polską piosenkę na konkurs! [WIDEO]

Redakcja
23.11.2018 15:05
Roksana Węgiel Junior Eurovision Song Contest
fot. Youtube (Junior Eurovision Song Contest)

Roksana Węgiel w utworze „Anyone I Want To Be”. Piosenka będzie reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior 2018. Tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się 25 listopada w Mińsku.

Polska na Eurowizji Junior 2018: Roksana Węgiel z piosenką „Anyone I Want To Be”

Roksana Węgiel będzie reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior 2018, która odbędzie się 25 listopada w Mińsku. Zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids” wystąpi na Białorusi z piosenką „Anyone I Want To Be”.

Eurowizja Junior 2018: jak głosować na Polskę w konkursie? [INSTRUKCJA]

Zobacz także

Portal eurowizja.org podaje, że polska piosenka na Eurowizję Junior 2018 powstała we współpracy ze znanymi zagranicznymi producentami. Pracowali nad nią m.in. Nathan Duvall, Maegan Cottone i Cutfather.

Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018 będzie wyjątkowy. Po raz pierwszy w historii na Eurowizji Junior wystąpi aż 20 państw. W gronie uczestników zadebiutują Kazachstan i Walia. 

Zobacz także

Polska na Eurowizji Junior

Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2017 był niezwykle udany dla Polski. Alicja Rega, która reprezentowała nasze państwo z piosenką „Mój dom”, zajęła wysokie 8. miejsce. To najlepszy wynik naszego kraju w historii startów. Eurowizję Junior 2017 wygrała Polina Bogusevich z Rosji. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK