Zamknij

Eurowizja Junior 2019: Roksana Węgiel komentuje wybór Viki Gabor na reprezentantkę Polski

Piotr Krajewski
02.10.2019 12:56
Eurowizja Junior 2019 Roksana Węgiel komentuje wybór Viki Gabor na reprezentantkę Polski
fot. Instagram (Roksana Węgiel, Viki Gabor)

Roksana Węgiel, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018, skomentowała wybór Viki Gabor na reprezentantkę Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019, który odbędzie się w Gliwicach. Roksana Węgiel zdradziła, co sądzi o piosence „Superhero”.

Eurowizja Junior 2019: Roksana Węgiel komentuje wybór Viki Gabor na reprezentantkę Polski

Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior 2018 z przebojem „Anyone I Want To Be”. Jej następczynią i kolejną reprezentantką Polski będzie Viki Gabor, która wygrała program „Szansa na Sukces”. W trakcie Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach zaśpiewa na żywo utwór „Superhero”.

>>  Viki Gabor w Radiu ZET o Eurowizji Junior 2019: „To do mnie nie dociera”

Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 udzieliła ostatnio wywiadu portalowi Party.pl, w którym skomentowała wybór Wiktorii Gabor na reprezentantkę Polski. Roksana Węgiel oceniła też piosenkę, którą usłyszymy w Gliwicach.

Przede wszystkim bardzo się cieszę. Uważam, że piosenka jest świetna. Trzymam mocno kciuki, tym bardziej, że się znamy — powiedziała Roksana.

Kiedy odbędzie się Eurowizja Junior 2019 w Gliwicach? [DATA KONKURSU]

Eurowizja Junior 2019 odbędzie się 24 listopada 2019 roku w Gliwicach. Informacja o wyborze miasta-gospodarza została potwierdzona na oficjalnej konferencji TVP w marcu.

To pierwszy raz, kiedy Polska będzie organizatorem Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Przypomnijmy, że Eurowizję Junior 2018 wygrała Roksana Węgiel. Tuż po zwycięstwie Telewizja Polska zgłosiła swoją kandydaturę na gospodarza kolejnej imprezy. Europejska Unia Nadawców przyjęła aplikację Polski.

RadioZET.pl/party.pl/PK