Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Eurowizja Junior 2019: Polska faworytem? Zagraniczni internauci zachwyceni Viki Gabor

03.10.2019 15:38

Viki Gabor to reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2019. Jej konkursowy utwór „Superhero” robi furorę wśród zagranicznych fanów. Internauci zachwycają się piosenką i twierdzą, że Polska jest faworytem do wygrania Eurowizji Junior drugi rok z rzędu.

Eurowizja Junior 2019 Viki Gabor faworytką zagranicznych internautów zachwyceni piosenką Superhero fot. mat. prasowe

Eurowizja Junior 2019: Polska faworytem? Zagraniczni internauci zachwyceni Viki Gabor

„Superhero” Viki Gabor to piosenka, która będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach.

Zdaniem zagranicznych internautów Polska jest ponownie jednym z głównych faworytów do wygrania Konkursu Piosenki dla Dzieci. Choć nie znamy jeszcze wszystkich konkursowych utworów, wiele osób wróży Viki Gabor ogromny sukces na Eurowizji Junior 2019. Pod nagraniem z występu 12-latki w „Szansie na sukces” pojawia się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

>> Eurowizja Junior 2019 - BILETY: cena oraz kiedy i gdzie kupić bilety na konkurs w Gliwicach?

„Polska idzie po zwycięstwo”, „Jedna z najlepszych piosenek w historii Eurowizji Junior”, „Moja zwyciężczyni na ten moment”, „Polska znów wygra”, „Prawdopodobna zwyciężczyni” , „Ten utwór zasługuje tylko na jedno miejsce, czyli pierwsze” — piszą zagraniczni internauci.

Przypomnijmy, że Eurowizję Junior 2018 wygrała w wielkim stylu Roksana Węgiel z hitem „Anyone I Want To Be”. Do ostatniej chwili nie było wiadome, czy Polska pokona ostatecznie drugą w konkursie Francję i wygra po raz pierwszy w historii całą imprezę. O wielkim zwycięstwie Roksany Węgiel na Eurowizji Junior 2018 zdecydowały głosy internautów. Polska wygrała konkurs z 215 punktami, pokonując Francję o 12 punktów.

Kiedy odbędzie się Eurowizja Junior 2019 w Gliwicach? [DATA KONKURSU]

Eurowizja Junior 2019 odbędzie się 24 listopada 2019 roku w Gliwicach. Informacja o wyborze miasta-gospodarza została potwierdzona na oficjalnej konferencji TVP w marcu.

To pierwszy raz, kiedy Polska będzie organizatorem Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Tuż po zwycięstwie Roksany Węgiel, Telewizja Polska zgłosiła swoją kandydaturę na gospodarza kolejnej imprezy. Europejska Unia Nadawców przyjęła aplikację Polski.

RadioZET.pl/PK

Oceń