Zamknij

Tak Polska wygrała Eurowizję Junior 2019. Niesamowity moment ogłoszenia wyników [WIDEO]

Piotr Krajewski
24.11.2019 19:59
Eurowizja Junior 2019 tak Viki Gabor Polska wygrała konkurs w Gliwicach moment ogłoszenia wyników wideo
fot. Youtube screen

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019. Polska zwyciężyła w tym konkursie drugi rok z rzędu jako pierwsze państwo w historii Eurowizji dla Dzieci. Do samego końca nie było wiadomo, kto wygra w Gliwicach. Specjalnie dla naszych czytelników przypominamy niesamowity i pełen emocji moment ogłoszenia wyników Eurowizji Junior 2019. Zobaczcie wideo.

Polska wygrała Eurowizję Junior 2019. Moment ogłoszenia wyników [WIDEO]

Polska wygrała Eurowizję Junior 2019. Wszystko za sprawą 12-letniej Viki Gabor, która zwyciężyła w Gliwicach z piosenką „Superhero”. To pierwszy raz w historii, kiedy państwo wygrało Eurowizję Junior drugi rok z rzędu.

>> Eurowizja Junior 2019: Polska wygrała konkurs. Wielki sukces Viki Gabor [ZOBACZ RELACJĘ NA ŻYWO] 

Ogłoszenie wyników Eurowizji Junior 2019 było niezwykle emocjonujące. Do ostatniej chwili nie było wiadome, czy Polska wygra Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019. Nasza reprezentantka zajęła 2. miejsce w głosowaniu jury. O wielkim zwycięstwie Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019 zdecydowały głosy internautów. Polska wygrała konkurs z 278 punktami, pokonując Kazachstan aż o 51 punktów.

W internecie można zobaczyć wyjątkowy moment ogłoszenia wyników Eurowizji Junior 2019. Na nagraniu widać niesamowitą radość Viki Gabor, kiedy Ida Nowakowska poinformowała, że to właśnie 12-letnia Polka wygrała konkurs w Gliwicach.

>> Eurowizja Junior 2019: Roksana Węgiel zaliczyła wpadkę na wizji. Nie wiedziała, że ma włączony mikrofon [WIDEO]

>> Eurowizja Junior 2019: Viki Gabor skomentowała wygraną w konkursie w Gliwicach

Zobacz także

RadioZET.pl/PK