Zamknij

Eurowizja Junior 2020: Agata Serwin drugą finalistką „Szansy na sukces”

14.09.2020 08:00
Agata Serwin Szansa na sukces Eurowizja Junior 2020
fot. mat. prasowe

Agata Serwin drugą finalistką „Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2020”, która wyłoni reprezentanta Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Za nami drugi odcinek programu, gdzie młode uczestniczki musiały zmierzyć się ze światowymi hitami. Ich występy oceniali tym razem Cleo, Gromee i Michał Wiśniewski. W programie zobaczyliśmy również Agnieszkę Kołodziejską z Radia ZET.

„Szansa na sukces. Eurowizja Junior” wróciła. W nowej edycji programu zmierzy się łącznie 21 młodych uczestników, którzy powalczą o reprezentowanie Polski na Eurowizji Junior 2020. Na antenie Telewizji Polskiej zostaną wyemitowane łącznie trzy odcinki specjalne i finał na żywo.

Poprzednią edycję „Szansy na sukces. Eurowizja Junior” wygrała Viki Gabor. Kilka tygodni później utalentowana nastolatka oczarowała widzów z całej Europy i zajęła 1. miejsce na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach.

Eurowizja Junior 2020: drugi odcinek Szansy na sukces 13 września

Agata Serwin wygrała drugi odcinek „Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2020”, którego motywem przewodnim były światowe hity. Za sprawą występu z przebojem "What Makes You Beautiful" One Direction nastolatka pokonała pozostałych uczestników i zapewniła sobie udział w wielkim finale. Zmierzy się w nim m.in. z Leną Marzec, która zwyciężyła w pierwszym odcinku programu.

Tym razem występy uczestników oceniało jury w składzie Cleo, Gromee i Michał Wiśniewski.

W trakcie programu pojawiła się także Agnieszka Kołodziejska z Radia ZET, która przygotowała dla oglądających i uczestników wiele interesujących muzycznych ciekawostek.

Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020: kiedy kolejne odcinki?

  • 20 września, odcinek 3: Piosenki z bajek (jury: Katarzyna Łaska, Dawid Kwiatkowski, Marina Łuczenko)
  • 27 września, finał na żywo

Eurowizja Junior 2020 w Polsce: gdzie i kiedy się odbędzie?

Eurowizja Junior 2020 w Polsce zostanie zorganizowana 29 listopada w specjalnym studio TVP w Warszawie, przeznaczonym do realizacji większych rozrywkowych przedsięwzięć.

We wrześniu organizatorzy Eurowizji Junior 2020 poinformowali, że tegoroczny konkurs odbędzie się w nowej formule. Szczegółowe informacje znajdziecie poniżej.

Eurowizja Junior 2020 w nowej formule. Uczestnicy konkursu nie przyjadą do Warszawy