Zamknij

Eurowizja Junior 2020: zagraniczni internauci zachwyceni Alą Tracz: "Niesamowity wokal"

15.10.2020 14:55
Ala Tracz
fot. Mateusz Jagielski/East News

Ala Tracz wystąpi na Eurowizji Junior 2020. Reprezentantka Polski zaprezentuje na scenie utwór „I’ll Be Standing”, który już zbiera bardzo pozytywne recenzje wśród zagranicznych internautów. Fani z całego Europy zachwycają się wokalem Ali Tracz i chwalą polską piosenkę.

Ala Tracz będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2020, która odbędzie się w Warszawie. 10-latka zaśpiewał piosenkę „I’ll Be Standing”.

W internecie pojawia się coraz więcej komentarzy zagranicznych fanów konkursu na temat reprezentantki Polski. Zdaniem wielu internautów Polska jest ponownie jednym z głównych faworytów i może nawet wygrać Eurowizję Junior po raz trzeci z rzędu.

Ala Tracz w wywiadzie dla Radia ZET: „Występ na Eurowizji Junior to moje marzenie” [WIDEO]

Eurowizja Junior 2020: Ala Tracz faworytką? Zagraniczni internauci zachwyceni reprezentantką Polski

Ala Tracz zachwyca zagranicznych internautów. Fani z całej Europy są pod ogromnym wrażeniem wokalu reprezentantki Polski na Eurowizji Junior 2020. Wiele osób jest zaskoczonych, że zaledwie 10-letnia uczestniczka może pochwalić się już tak mocnym głosem.

„Polska to mój faworyt w tym roku”, „Ma niesamowity wokal”, „Polska wygra trzeci rok z rzędu”, „12 punktów z Rosji”, „Wygląda jak mała Zara Larsson”, „Polska stała się jednym z najsilniejszych państw w Eurowizji Junior”, „Ta piosenka ma ogromny potencjał”, „Wpada w ucho” — piszą internauci w komentarzach.

Eurowizja Junior 2020: Viki Gabor komentuje wybór Alicji Tracz na reprezentantkę Polski

Przypomnijmy, że ostatnie dwie edycje Eurowizji Junior wygrały reprezentantki Polski — Roksana Węgiel w 2018 roku i Viki Gabor w 2019 roku.

Eurowizja Junior 2020 w Polsce: kiedy i gdzie się odbędzie, kto poprowadzi konkurs?

Eurowizja Junior 2020 w Polsce odbędzie się 29 listopada w specjalnym studio TVP w Warszawie. Konkurs zostanie zorganizowany w nowej formule. Z powodu pandemii koronawirusa reprezentanci państw nie przyjadą do Polski. Wszyscy uczestnicy nagrają konkursowe występy w studiach telewizyjnych zlokalizowanych w swoich krajach.

Prowadzącymi Eurowizji Junior 2020 będą Ida NowakowskaMałgorzata Tomaszewska i Rafał Brzozowski.