Zamknij

Eurowizja Junior 2020: Ala Tracz w teledysku do "I'll Be Standing". Polska wygra? [WIDEO]

23.10.2020 12:00
Ala Tracz
fot. mat. prasowe

Ala Tracz, reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2020, zaprezentowała oficjalny teledysk do swojej eurowizyjnej piosenki „I’ll Be Standing”. Wideo stworzył Pascal Pawliszewski, twórca m.in. klipu do utworu „Superhero”, z którym Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior. Ala Tracz powtórzy jej sukces? W piątek po godz. 20:00 słuchacze usłyszą „I’ll Be Standing” także na antenie Radia ZET.

Ala Tracz będzie reprezentować Polskę na  Eurowizji Junior 2020, której patronem medialnym jest Radio ZET. Konkurs odbędzie się już 29 listopada w Warszawie. 10-latka została reprezentantką naszego kraju po tym, jak wygrała będący pod patronatem Radia ZET program „ Szansa na sukces”.

W trakcie Eurowizji Junior 2020 Ala Tracz zaprezentuje piosenkę „I’ll Be Standing” stworzoną przez Gromeego i Sarę Chmiel-Gromalę. Pojawił się oficjalny teledysk promujący eurowizyjny utwór Polski.

Eurowizja Junior 2020: jak głosować na Polskę w konkursie? [GŁOSOWANIE ONLINE]

Eurowizja Junior 2020 - TRANSMISJA: o której godzinie i gdzie oglądać w TV, online? [29.11.2020]

Eurowizja Junior 2020: Ala Tracz w teledysku do „I’ll Be Standing”

Ala Tracz zaprezentowała teledysk do polskiej piosenki „I’ll Be Standing”, z którą wystąpi już wkrótce w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2020 w Warszawie.

Jak czytamy w zapowiedzi, wideo to opowieść o sile dziecięcych marzeń i determinacji w dążeniu do ich spełnienia, o czym z wielką mocą śpiewa młodziutka i niezwykle utalentowana Ala Tracz. W klipie pojawia się historia młodej zawodniczki, która pomimo trudności uparcie dąży do realizacji własnych marzeń. W teledysku wystąpiła nastoletnia polska judoczka Natalia Bartnik.

Eurowizja Junior 2020: tak będzie wyglądał występ Ali Tracz z Polski. WIDEO zza kulis

Za reżyserię i scenariusz wideoklipu odpowiada Pascal Pawliszewski, który stworzył m.in. teledysk do hitu „Superhero” Viki Gabor, zwycięskiej piosenki na  Eurowizji Junior 2019. Za tę realizację został wyróżniony nominacją do prestiżowego  Fryderyka.

Eurowizja Junior 2020: uczestnicy i piosenki. Jakie państwa biorą udział w konkursie?

„I'll Be Standing” w moim tłumaczeniu to historia opowiadająca losy młodziutkiej dziewczyny (niemal rówieśniczki Ali), która swoją determinacją, pracowitością i wiarą w marzenia osiąga wyznaczony przez siebie cel. Filozofia judo propaguje pewien uniwersalizm, prawdziwą wartością jest nie tyle osiągnięty cel (po zdobyciu szczytu na górze wyłaniają się kolejne do zdobycia), co sama droga, którą przebywa człowiek w procesie samodoskonalenia i rozwoju

Pascal Pawliszewski

Eurowizja Junior 2020: zmiany w głosowaniu online

Eurowizja Junior 2020 ze zmianami w głosowaniu online. Organizatorzy poinformowali o kilku drobnych modyfikacjach, które zostaną wprowadzone przy tegorocznej edycji.  Jak będzie można głosować na Eurowizji Junior 2020?

Eurowizja Junior 2020: kolejność startowa występów. Kiedy wystąpi Ala Tracz z Polski?

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK