Zamknij

Eurowizja Junior 2020: Alicja Tracz ostatnią finalistką „Szansy na sukces”. Znamy skład finału

21.09.2020 09:00
Katarzyna Łaska Dawid Kwiatkowski Marina Łuczenko
fot. mat. prasowe TVP

„Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020” wyłoni reprezentanta Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Za nami trzy odcinki specjalne, w których wybrano trzy finalistki. Już wiemy, kto zmierzy się w wielkim finale. W ostatnim odcinku uczestnicy zaśpiewali piosenki z bajek, a ich występy oceniali Katarzyna Łaska, Dawid Kwiatkowski i Marina Łuczenko. W programie zobaczyliśmy ponownie Agnieszkę Kołodziejską z Radia ZET.

„Szansa na sukces. Eurowizja Junior” wróciła. W nowej edycji programu zmierzyło się łącznie 21 młodych uczestników, którzy walczyli o udział w finale i możliwość reprezentowania Polski na Eurowizji Junior 2020

Poprzednią edycję „Szansy na sukces. Eurowizja Junior” wygrała Viki Gabor. Kilka tygodni później utalentowana nastolatka oczarowała widzów z całej Europy i zajęła 1. miejsce na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach.

Eurowizja Junior 2020: trzeci odcinek Szansy na sukces 20 września

Trzeci i ostatni odcinek specjalny „Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2020” wygrała Alicja Tracz, którą wielu widzów może kojarzyć z trzeciej edycji "The Voice Kids". Uczestniczka zaśpiewała wielki hit "Kolorowy wiatr" z filmu "Pocahontas" i oczarowała jurorów w składzie Katarzyna Łaska, Dawid Kwiatkowski i Marina Łuczenko.

Alicja Tracz jest trzecią i ostatnią finalistką, która wystąpi w wielkim finale programu. W finałowym odcinku powalczy z Leną Marzec i Agatą Serwin o reprezentowanie Polski na Eurowizji Junior 2020. 

W trakcie programu pojawiła się ponownie Agnieszka Kołodziejska z Radia ZET, która przygotowała dla oglądających i uczestników wiele interesujących muzycznych ciekawostek.

Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020: kiedy finał programu?

Finał programu „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020” odbędzie się już 27 września. To właśnie wtedy poznamy nazwisko osoby, która wystąpi w barwach Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2020. Finał będzie transmitowany na żywo na antenie TVP2.

Eurowizja Junior 2020 w Polsce: gdzie i kiedy się odbędzie?

Eurowizja Junior 2020 w Polsce zostanie zorganizowana 29 listopada w specjalnym studio TVP w Warszawie, przeznaczonym do realizacji większych rozrywkowych przedsięwzięć.

We wrześniu organizatorzy Eurowizji Junior 2020 poinformowali, że tegoroczny konkurs odbędzie się w nowej formule. Szczegółowe informacje znajdziecie poniżej.

Eurowizja Junior 2020 w nowej formule. Uczestnicy konkursu nie przyjadą do Warszawy