Zamknij

Eurowizja Junior 2020: Marcin Maciejczak reprezentantem Polski? Jest oficjalny komentarz

14.07.2020 10:29
Marcin Maciejczak
fot. Youtube

Marcin Maciejczak reprezentantem Polski na Eurowizji Junior 2020? O udziale zwycięzcy „The Voice Kids 3” w konkursie mówi się już od wielu miesięcy. Właśnie pojawiła się nowa informacja w tej sprawie. Czy Marcin Maciejczak wystąpi na Eurowizji Junior 2020? Jest komentarz jego menadżerów.

Eurowizja Junior 2020: Marcin Maciejczak reprezentantem Polski? Jest komentarz

Marcin Maciejczak to dla wielu fanów idealny kandydat na reprezentanta Polski na Eurowizji Junior 2020.

Utalentowany 14-latek zachwyca słuchaczy swoją dojrzałością i pięknym wokalem, który zdążyli już docenić także zagraniczni internauci oglądający w serwisie YouTube jego występy w The Voice Kids 3.

Nic więc dziwnego, że pojawiły się plotki o udziale zwycięzcy „The Voice Kids 3” w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, którego dwie ostatnie edycje wygrały Polki – Roksana Węgiel i Viki Gabor.

Czy Marcin Maciejczak wystąpi na Eurowizji Junior 2020? Portal eurowizja.org zwrócił się do menadżerów z pytaniem, czy artysta pojawi się w programie „Szansa na sukces”, który wkrótce po raz kolejny wyłoni reprezentanta Polski. Choć gwiazdor „The Voice Kids 3” wspominał, że udział w konkursie to jego marzenie, wszystko na to wskazuje, że nie zobaczymy 14-latka na juniorskiej Eurowizji.

Dziękujemy za zainteresowanie twórczością Marcina. Nie rozważamy udziału w programie „Szansa na Sukces” — czytamy na portalu eurowizja.org.

Eurowizja Junior 2020 w Polsce: gdzie i kiedy się odbędzie?

Eurowizja Junior 2020 w Polsce odbędzie się 29 listopada w specjalnym studio TVP w Warszawie, przeznaczonym do realizacji większych rozrywkowych przedsięwzięć.

Ujawniono już oficjalne logo i slogan Eurowizji Junior 2020 w Warszawie. Konkurs zostanie zorganizowany pod hasłem „Move the World” („Rusz Światem”).

RadioZET.pl/eurowizja.org