Zamknij

Polska na Eurowizji Junior 2020. Tak wyglądał występ Ali Tracz w konkursie [WIDEO]

29.11.2020 19:51
Ala Tracz Eurowizja Junior 2020
fot. mat. prasowe TVP

Eurowizja Junior 2020 za nami. Polska zajęła 9. miejsce z piosenką „I’ll Be Standing”. Poniżej możecie obejrzeć konkursowy występ reprezentantki Polski, Ali Tracz. Zobaczcie, jak poradziła sobie 10-letnia Polka na scenie Eurowizji Junior 2020.

Eurowizja Junior 2020, której patronem medialnym było Radio ZET, przeszła już do historii. Konkurs wygrała Valentina z Francji, która zdobyła trofeum za eurowizyjne występ z piosenką „J’imagine”.

Tegoroczną polską reprezentantką była Ala Tracz. Finalistka The Voice Kids zajęła ostatecznie 9. miejsce. Poniżej możecie zobaczyć występ Polski na Eurowizji Junior 2020.

Eurowizja Junior 2020: wyniki. Francja wygrała konkurs. Które miejsce zajęła Polska?

Polska na Eurowizji Junior 2020. Tak wyglądał występ Ali Tracz w konkursie [WIDEO]

Ala Tracz wystąpiła na Eurowizji Junior 2020 z utworem „I’ll Be Standing” stworzonym przez Gromee'go. 10-latka zaprezentowała się na scenie jako szósta.

Podczas konkursowego występu towarzyszyli jej tenisistka i baletnica, a także grupa tancerzy. Nie zabrakło też efektownych wizualizacji, na których pojawili się kolejni tancerze. Ala Tracz zachwyciła widzów niesamowitym wokalem na żywo i pewną niespodzianką – w trakcie występu zastosowano sztuczkę ze zmianą stroju. Co ciekawe, cały występ Polski na Eurowizji Junior 2020 z utworem „I’ll Be Standing” został zrealizowany na jednym ujęciu.

Valentina z Francji – ile ma lat i kim jest zwyciężczyni Eurowizji Junior 2020? [WIEK, PIOSENKA]

Eurowizja Junior 2020: konkurs w Warszawie za nami [RELACJA NA ŻYWO]

Eurowizja Junior: Polska wygrała konkurs dwa razy

Polska zrobiła furorę na Eurowizji Junior w ostatnich latach i może pochwalić się ogromnymi sukcesami. W 2018 roku konkurs wygrała Roksana Węgiel, a rok później triumfowała  Viki Gabor. Warto dodać, że jesteśmy jedynym krajem w historii, który wygrał Eurowizję Junior dwa lata z rzędu. 

Eurowizja Junior 2020: kto głosował na Polskę i na kogo głosowali Polacy?

Eurowizja Junior 2020: Viki Gabor, Roksana Węgiel i Duncan Laurence wystąpili razem [WIDEO]