Zamknij

Eurowizja Junior 2020: Polska wygra po raz trzeci? Hiszpania i Francja największymi rywalami

29.11.2020 12:00
Ala Tracz
fot. VIPHOTO/East News

Polska wygra Eurowizję Junior 2020 po raz trzeci z rzędu? Przekonamy się o tym już w niedzielę, 29 listopada. Reprezentantka Polski Ala Tracz jest wymieniana w gronie faworytów do zwycięstwa. Kto jeszcze będzie walczył o zwycięstwo? W artykule prezentujemy największych rywali Polski na Eurowizji Junior 2020.

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się 29 listopada. W barwach Polski zobaczymy Alę Tracz, która wystąpi z piosenką „I’ll Be Standing”.

Reprezentantka Polski pojawia się w gronie faworytów do zwycięstwa na Eurowizji Junior 2020. Które państwa również będą walczyć o zwycięstwo? Sprawdźcie największych rywali Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2020.

Eurowizja Junior 2020: RELACJA NA ŻYWO i WYNIKI konkursu [29.11]

Eurowizja Junior 2020: FAWORYCI do zwycięstwa w konkursie [LISTA PAŃSTW]

Eurowizja Junior 2020: Polska wygra po raz trzeci? Hiszpania i Francja największymi rywalami

Szanse Polski na zwycięstwo na Eurowizji Junior 2020 to jedna z informacji, które najbardziej interesują internautów. Każdego roku organizatorzy konkursu przypominają jednak, że w dziecięcej Eurowizji nie chodzi o rywalizację, a przede wszystkim o zabawę i dobre wspomnienia.

Czy Polska może wygrać Eurowizję Junior 2020? Wszystko wskazuje na to, że Ala Tracz ma spore szanse powtórzyć sukces Viki GaborRoksany Węgiel. Polska piosenka „I’ll Be Standing” jest obecnie najpopularniejszym utworem spośród wszystkich biorących udział w konkursie. Teledysk Ali Tracz obejrzano łącznie ponad 6 milionów razy w serwisie Youtube.

Eurowizja Junior 2020: jak głosować na Polskę w konkursie? [GŁOSOWANIE ONLINE]

Nie brakuje jednak w tym roku silnych rywali, którzy także będą walczyć o zwycięstwo na Eurowizji Junior 2020. Zdaniem wielu fanów innymi faworytkami do wygranej w tym słynnym konkursie są Solea z Hiszpanii i Valentina z Francji.

Eurowizja Junior 2020: tak będzie wyglądał występ Ali Tracz z Polski. WIDEO zza kulis

Jeśli 9-letnia Solea wygra Eurowizję Junior 2020, będzie najmłodszą zwyciężczynią w historii. Reprezentantka Hiszpanii wystąpi na scenie z 10. numerem i zaśpiewa utwór „Palante”. Stawkę konkursową zamknie wspomniana już Valentina. Utalentowana 11-latka zaprezentuję piosenkę „J’imagine”. Ala Tracz pojawi się na scenie jako szósta.

Eurowizja Junior 2020: uczestnicy i piosenki. Jakie państwa biorą udział w konkursie?

Eurowizja Junior: kto reprezentował Polskę? Oto wszystkie polskie występy w historii [WIDEO]

Eurowizja Junior 2020 w Polsce. Kiedy i gdzie się odbędzie, kto poprowadzi konkurs?

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się 29 listopada o godz. 17:00 w Warszawie. Konkurs zostanie zorganizowany w nowej formule. Z powodu pandemii koronawirusa reprezentanci państw nie przyjadą do Polski i nie wystąpią na żywo. Wszyscy uczestnicy nagrali konkursowe występy wcześniej.

Prowadzącymi Eurowizji Junior 2020 będą Ida NowakowskaMałgorzata Tomaszewska i Rafał Brzozowski.

Transmisja Eurowizji Junior 2020 będzie emitowana na antenach TVP1, TVP Polonia, w serwisie TVP VOD i na oficjalnym kanale konkursu na YouTube.

Eurowizja Junior 2020: o której godzinie występuje Polska? Godzina występu Ali Tracz