Zamknij

Eurowizja Junior 2020: Viki Gabor, Roksana Węgiel i Duncan Laurence wystąpili razem [WIDEO]

29.11.2020 21:29
Viki Gabor Roksana Węgiel Duncan Laurence
fot. Mieszko Piętka/AKPA/BEZPŁATNE MAT.PRASOWE, Karol Makurat/REPORTER/East News,Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Viki Gabor, Roksana Węgiel i Duncan Laurence wystąpili razem na Eurowizji Junior 2020. Widzowie jednogłośnie stwierdzili, że był to jeden z najlepszych momentów całego konkursu w Warszawie. Artyści zaśpiewali wspólnie piosenkę „Arcade”, z którą Duncan Laurence wygrał Eurowizję 2019.

Eurowizja Junior 2020 obfitowała w świetne występy. Na scenie zobaczyliśmy kilku gości specjalnych, w tym zwycięzcę Eurowizji 2019 w Tel Awiwie.

Duncan Laurence wystąpił razem z Viki Gabor i Roksaną Węgiel. Wspólnie zaśpiewali jego eurowizyjny hit „Arcade”. Widzowie są zachwyceni ich występem!

Polska na Eurowizji Junior 2020. Tak wyglądał występ Ali Tracz w konkursie [WIDEO]

Eurowizja Junior 2020: Viki Gabor, Roksana Węgiel i Duncan Laurence wystąpili razem

Viki Gabor, Roksana Węgiel i Duncan Laurence wystąpili razem na Eurowizji Junior 2020. W trakcie występu wykorzystano nowoczesną technologię, a zwycięzca Eurowizji 2019 z Holandii pojawił się na ekranie jako hologram.

Nowa wersja piosenki „Arcade” zachwyciła widzów. Pod nagraniem wideo z występu internauci chwalą polskie piosenkarki i holenderskiego artystę, a twierdzą, że był to najlepszy moment całej Eurowizji Junior 2020.

„Najlepszy występ tego wieczoru”, „Wygrali tym występem”, „Po prostu wow”, „Było po prostu perfekcyjnie”, „To było magiczne”, „Król i dwie królowe”, „Miałam łzy w oczach” – piszą widzowie.

Eurowizja Junior 2020: Ida Nowakowska zrobiła niespodziankę. Zatańczyła na scenie [WIDEO]

Eurowizja Junior 2020: kto głosował na Polskę i na kogo głosowali Polacy?

Eurowizja Junior 2020: Francja wygrała konkurs. Które miejsce zajęła Polska?

Francja wygrała Eurowizję Junior 2020, która odbył się w Warszawie. Reprezentantka Polski Ala Tracz zajęła 9. miejsce z piosenką „I’ll Be Standing”. Tutaj możecie sprawdzić pełne wyniki Eurowizji Junior 2020.

Valentina z Francji – ile ma lat i kim jest zwyciężczyni Eurowizji Junior 2020? [WIEK, PIOSENKA]

Eurowizja Junior 2020: konkurs w Warszawie za nami [RELACJA NA ŻYWO]