Zamknij

Eurowizja Junior 2020: casting online do "Szansy na sukces". Zostań reprezentantem Polski

26.06.2020 15:19
Eurowizja Junior 2020 casting online do Szansy na sukces zostań reprezentantem Polski
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się ponownie w Polsce. Reprezentant Polski zostanie wybrany po raz kolejny w programie „Szansa na sukces”, który ostatnio wygrała Viki Gabor. Telewizja Polska poinformowała, że ruszył casting online. Kto może wziąć udział i do kiedy można się zgłosić?

Eurowizja Junior 2020: casting online do programu Szansa na sukces

Eurowizja Junior 2020 zostanie zorganizowana w Polsce. Telewizja Polska poinformowała o zasadach wyboru reprezentanta Polski. Po raz kolejny uczestnik zostanie wybrany w programie „Szansa na sukces”.

Właśnie rozpoczął się nabór uczestników, którzy powalczą o udział w Eurowizji Junior 2020. Pojawiły się szczegółowe informacje dotyczące castingu online do „Szansy na sukces”.

Do programu „Szansa na sukces” mogą zgłaszać się dzieci w wieku 9-14 lat. Zgłoszenie wraz z filmikami (wykonanie dwóch polskich piosenek lub link, gdzie będą zamieszczone piosenki) trzeba wysłać na adres mailowy casting.eurowizjajunior@tvp.pl. W treści maila należy podać: imię i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania i telefon kontaktowy do osoby dorosłej. Casting online trwa do 12 lipca.

Eurowizja Junior 2020 w Polsce: gdzie i kiedy się odbędzie?

Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2020 w Polsce zostanie zorganizowany 29 listopada w specjalnym studio TVP w Warszawie, przeznaczonym do realizacji większych rozrywkowych przedsięwzięć.

W trakcie koncertu „Światło dla Europy”, który zorganizowano zamiast odwołanej Eurowizji 2020, Viki Gabor, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach, zaprezentowała milionom widzów oficjalne logo i slogan Eurowizji Junior 2020 w Polsce. Konkurs odbędzie się pod hasłem „Move the World” („Rusz Światem”).

RadioZET.pl