Zamknij

Eurowizja Junior 2020: ceremonia otwarcia. Kiedy, o której i gdzie oglądać? [TRANSMISJA]

23.11.2020 08:40
Ala Tracz
fot. VIPHOTO/East News

Ceremonia otwarcia Eurowizji Junior 2020 zbliża się wielkim krokami. W trakcie wydarzenia poznamy m.in. hymn konkursu i wszystkich uczestników. Pojawi się także zeszłoroczna zwyciężczyni Viki Gabor. Kiedy i o której godzinie odbędzie się ceremonia otwarcia Eurowizji Junior 2020 oraz gdzie będzie można ją obejrzeć? Poniżej szczegóły transmisji.

Eurowizja Junior 2020, której patronem medialnym jest Radio ZET, odbędzie się 29 listopada w Warszawie. Z powodu pandemii koronawirusa konkurs zostanie zorganizowany jednak w nowej formule – reprezentanci państw nie przyjadą do Polski i nie wystąpią na żywo. Wszyscy uczestnicy nagrają konkursowe występy wcześniej.

Eurowizyjny tydzień zainauguruje ceremonia otwarcia Eurowizji Junior 2020. Kiedy i o której się odbędzie, gdzie oglądać? Znamy szczegóły transmisji.

Eurowizja Junior 2020: uczestnicy i piosenki. Jakie państwa biorą udział w konkursie?

Eurowizja Junior 2020: ceremonia otwarcia – TRANSMISJA. Kiedy, o której i gdzie oglądać?

Ceremonia otwarcia Eurowizji Junior 2020 odbędzie się w poniedziałek, 23 listopada o godz. 16:00. Transmisja na żywo pojawi się na stronie internetowej TVP VOD i oficjalnym kanale Eurowizji Junior w serwisie YouTube. Relację z wydarzenia będzie można także zobaczyć w TVP1 o godz. 17:25. Całe wydarzenie poprowadzi Mateusz Szymkowiak.

Eurowizja Junior 2020: jak głosować na POLSKĘ? Głosowanie ONLINE w internecie

W trakcie ceremonii otwarcia Eurowizji Junior 2020 zostaną przedstawieni wszyscy uczestników, którzy wystąpią w konkursie. Poznamy także m.in. pozycję startową Ali Tracz, polskiej reprezentantki na Eurowizji Junior 2020.

To nie koniec atrakcji. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Viki Gabor, która wygrała Eurowizję Junior 2019 i powtórzyła sukces Roksany Węgiel. Najważniejszym punktem ceremonii otwarcia Eurowizji Junior 2020 będzie prezentacja tegorocznego hymnu konkursu, czyli piosenki przewodniej zatytułowanej „Move The World”.

Eurowizja Junior 2020: Ala Tracz reprezentantką Polski

Ala Tracz będzie reprezentantką Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2020. 10-latka zaśpiewa piosenkę „I’ll Be Standing”, którą stworzyli Gromee i Sara Chmiel.

Eurowizja Junior 2020: zagraniczni internauci zachwyceni Alą Tracz: "Niesamowity wokal"