Zamknij

Eurowizja Junior 2020: oto finaliści „Szansy na sukces”. Znamy też nazwiska jurorów

24.09.2020 11:19
Lena Marzec Agata Serwin Alicja Tracz
fot. mat. prasowe

Finał „Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2020” odbędzie się już w niedzielę, 27 września. To właśnie wtedy poznamy reprezentanta Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Poniżej prezentujemy nazwiska finalistów i jurorów, którzy pojawią się w finałowym odcinku programu.

„Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020” wyłoni reprezentanta Polski w tegorocznym konkursie. W najbliższy weekend poznamy nazwisko uczestnika, który będzie miał okazję spróbować powtórzyć ogromne sukcesy Roksany Węgiel Viki Gabor. Przypomnijmy, że młode wokalistki wygrały Eurowizję Junior.

Znamy już wszystkich finalistów, którzy pojawią się w finale „Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2020”. Wiemy również, jakie gwiazdy będą oceniać występy uczestników. Oto nazwiska jurorów w ostatnim odcinku.

Szansa na sukces Eurowizja Junior 2020: finaliści i jurorzy. Kto pojawi się w finale?

Finaliści „Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2020” są już znani. W finale zobaczymy trzy uczestniczki, które wygrały odcinki specjalne emitowane we wrześniu na antenie TVP2. Mowa o Lenie Marzec, Agacie SerwinAli Tracz.

Finalistki zaprezentują po dwa utwory – piosenkę z ich zwycięskiego odcinka i autorską kompozycję stworzoną specjalnie na Eurowizję Junior 2020.

Reprezentanta Polski na Eurowizję Junior 2020 wybiorą telewidzowie i jurorzy w składzie Viki Gabor, Cleo oraz Dawid Kwiatkowski. Jeśli po głosach widzów i jury będzie remis, o ostatecznym wyniku zadecydują jurorzy.

Transmisja finału „Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2020” na żywo w niedzielę, 27 września o godz. 15:15 na TVP2.

Eurowizja Junior 2020 w Polsce: gdzie i kiedy się odbędzie?

Eurowizja Junior 2020 w Polsce zostanie zorganizowana 29 listopada w specjalnym studio TVP w Warszawie, przeznaczonym do realizacji większych rozrywkowych przedsięwzięć.

We wrześniu organizatorzy Eurowizji Junior 2020 poinformowali, że tegoroczny konkurs odbędzie się w nowej formule. Szczegółowe informacje znajdziecie poniżej.

Eurowizja Junior 2020 w nowej formule. Uczestnicy konkursu nie przyjadą do Warszawy