Zamknij

Eurowizja Junior 2020: znamy prowadzących. Za nami konferencja prasowa TVP [FOTO]

07.10.2020 16:52
Alicja Tracz
fot. Mieszko Piętka/AKPA/BEZPŁATNE MATERIAŁY PRASOWE

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się w listopadzie w Warszawie. Drugi rok z rzędu patronem medialnym tej słynnej imprezy będzie Radio ZET. W trakcie środowej konferencji prasowej TVP poznaliśmy nazwiska prowadzących. Konkurs poprowadzą Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska i Rafał Brzozowski.

Eurowizja Junior po raz kolejny zostanie zorganizowana w Polsce. Tym razem konkurs odbędzie w studiu Telewizji Polskiej w Warszawie. W związku z pandemią koronawirusa impreza przyjmie jednak inną formułę.

W środę odbyła się konferencja prasowa odnośnie Eurowizji Junior 2020 w Polsce. W trakcie wydarzenia poznaliśmy m.in. nazwiska prowadzących Eurowizję Junior 2020.

Eurowizja Junior 2020: Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska i Rafał Brzozowski prowadzącymi konkurs

Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska i Rafał Brzozowski poprowadzą Eurowizję Junior 2020, która odbędzie się 29 listopada w Warszawie. Informacja o prowadzących została przekazana podczas środowej konferencji prasowej TVP. Gościem specjalnym konferencji była Alicja Tracz, która zaprezentowała na żywo swój eurowizyjny utwór.

Pandemia nałożyła na nas nowe obostrzenia, przez co realizujemy koncert w trybie online. Dziękuję EBU oraz wszystkim krajom, które angażują się w tę współpracę i decydują się wziąć udział w konkursie. TVP oddaje ze swojej strony grupę najlepszych fachowców od produkcji i realizacji, a także wspaniałych prowadzących

Jacek Kurski na konferencji prasowej

Eurowizja Junior 2020: Alicja Tracz reprezentantką Polski

Alicja Tracz będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2020 z utworem "I'll Be Standing". 10-latka zapewniła sobie udział w międzynarodowym konkursie po zwycięstwie w finale programu „Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2020”. Eurowizyjna piosenka została stworzona przez Gromeego i Sarę Chmiel.

Przypomnijmy, że Eurowizja Junior 2020 odbędzie się w nowej formule. Z powodu pandemii koronawirusa reprezentanci państw nie przyjadą do Polski. Wszyscy uczestnicy nagrają konkursowe występy w studiach telewizyjnych zlokalizowanych w swoich krajach. W studiu w Warszawie będą zachowane konieczne procedury sanitarne: prezenterzy i obecni na miejscu członkowie ekipy zachowają dystans, zachowane będą wszelkie wymogi dotyczące ochrony zdrowia obecnych na miejscu osób.

RadioZET.pl