Zamknij

Eurowizja Junior 2020 w Warszawie: wolontariat. Jak zostać wolontariuszem?

07.08.2020 12:18
Viki Gabor Eurowizja Junior 2019
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się w Warszawie. Chcesz zostać wolontariuszem? Telewizja Polska opublikowała informacje dotyczące wolontariatu podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który po raz kolejny zostanie zorganizowany w Polsce.

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się w Polsce. Nasz kraj drugi rok z rzędu zorganizuje konkurs, którego ostatnią edycję wygrała Viki Gabor z przebojem „Superhero”.

Pojawiły się informacje na temat wolontariatu podczas Eurowizji Junior 2020. Telewizja Polska rozpoczęła właśnie rekrutację wolontariuszy, którzy będą pomagać przy konkursie w Warszawie. Jak się zgłosić?

Eurowizja Junior 2020: wolontariat. Jak zostać wolontariuszem?

Organizatorzy Eurowizji Junior 2020 w Warszawie poszukują wolontariuszy. Telewizja Polska rozpoczęła nabór chętnych osób i ujawniła zasady, jakie trzeba spełnić, aby dostać się na wolontariat.

Jak zostać wolontariuszem na Eurowizji Junior 2020?

  • ukończony 18. rok życia przed 29 października
  • dyspozycyjność w dniach 16-30 listopada, a szczególnie w okresie 21-30 listopada
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie komunikatywnym (mile widziana znajomość innych języków obcych)
  • trzeba zapewnić sobie nocleg i wyżywienie we własnym zakresie
  • trzeba cechować się zaangażowaniem, gotowością do pomocy, zdolnością do pracy w grupie, elastycznością, umiejętnością zarządzania czasem, punktualnością, odpowiedzialnością, wysoką kulturą osobistą i dużymi pokładami pozytywnej energii.

Zgłoszenia na wolontariat przy Eurowizji Junior 2020 można wysyłać do 15 września. Trzeba zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie eurowizja.tvp.pl, wypełnić formularz zgłoszeniowy (dostępny tutaj) i czekać na odpowiedź od organizatorów.

Wybrani wolontariusze zostaną przydzieleni do konkretnych obszarów, przy których będą pracować na Eurowizji Junior 2020. Mowa m.in. o obsłudze widza, mediach, centrum akredytacji, delegacji czy kwestiach związanych z zakwaterowaniem delegacji w hotelach.

W związku z pandemią koronawirusa organizatorzy Eurowizji Junior 2020 w Polsce zastrzegają sobie prawo do zawieszenia lub odwołania procesu rekrutacyjnego.

Kiedy i gdzie odbędzie się Eurowizja Junior 2020 w Warszawie?

Eurowizja Junior 2020 w Warszawie odbędzie się 29 listopada w specjalnym studio TVP. Ujawniono już oficjalne logo i slogan konkursu w Polsce. Konkurs zostanie zorganizowany pod hasłem „Move the World” („Rusz Światem”).

Na ten moment nie wiadomo, kto będzie reprezentantem Polski na Eurowizji Junior 2020. Uczestnik zostanie wybrany we wrześniu w programie „Szansa na sukces”.

RadioZET.pl/eurowizja.tvp.pl