Zamknij

Eurowizja Junior 2021. Zagraniczni youtuberzy ocenili utwór Sary Egwu-James [WIDEO]

06.10.2021 17:23
Sara Egwu-James
fot. Piotr Molecki/East News

Eurowizja Junior 2021. Sara Egwu-James została oceniona przez zagranicznych youtuberów. Jak twórcom internetowym podoba się wokal artystki?

Eurowizja Junior 2021 odbędzie się 19 grudnia w Paryżu. Niedawno poznaliśmy reprezentantkę Polski, która zaprezentuje swój utwór w rywalizacji. Na konkurs pojedzie Sara Egwu-James wybrana w specjalnych, eurowizyjnych odcinkach Szansy na Sukces.

Eurowizja Junior 2021. Sara Egwu-James oceniona przez youtuberów

Artystka śpiewa, odkąd pamięta. W pierwszym wokalnym konkursie wzięła udział w wieku 6 lat. Widzowie polskich talent show poznali wokalistkę w czwartej edycji The Voice Kids. Egwu-James wygrała rywalizację i została okrzyknięta polską Whitney Houston.

Na kanale ESC Samuel pojawił się ostatnio film, w którym youtuber ocenił umiejętności Sary Egwu-James. Samuel opiera cały swój kontent na Konkursie Piosenki Eurowizji oraz Eurowizji Junior i uchodzi za eksperta. Jak spodobał mu się występ Sary?

Youtuberzy oceniają Sarę Egwu-James

Samuel Martinez stwierdził, że brakuje mu słów i zasugerował, że reprezentantka Polski ma ogromne szanse na wygraną. "Szykujcie się na Kraków 2022" stwierdził youtuber.

Zachwyt nad Sarą wyraziła również Georgina Hill-Brown z kanału Honest Vocal Coach. Youtuberka przyznała, że nie rozumie, o czym śpiewa Egwu-James, ale ze swoim talentem może iść po zwycięstwo.