Zamknij

Eurowizja Junior 2021: ruszają castingi do "Szansy na sukces". Kto może się zgłosić?

31.05.2021 14:04
Viki Gabor Ala Tracz
fot. mat. prasowe TVP

Eurowizja Junior 2021 coraz bliżej. Telewizja Polska poinformowała o castingach do programu „Szansa na sukces”, który wyłoni kolejnego reprezentanta Polski. Kiedy i gdzie odbędą się castingi oraz kto może się zgłosić?

Eurowizja Junior 2021 zbliża się wielkimi krokami. Zeszłoroczny konkurs wygrała francuska piosenkarka Valentina, która zachwyciła widzów swoim uroczym występem z utworem „J’imagine”.

Telewizja Polska powoli szuka następcy lub następczyni Ali Tracz, Viki Gabor i Roksany Węgiel. Władze TVP opublikowały właśnie szczegóły na temat castingów do „Szansy na sukces”, która wyłoni reprezentanta Polski na Eurowizji Junior 2021.

Zobacz także:  Eurowizja 2021: pokazano zapasowy występ Brzozowskiego. Dużo lepszy niż ten w Rotterdamie? [WIDEO]

Eurowizja Junior 2021: castingi Szansa na sukces. Kiedy i gdzie, kto może się zgłosić? [ZASADY]

Reprezentant Polski na Eurowizji Junior 2021 po raz kolejny zostanie wyłoniony w programie Szansa na sukces. Castingi odbędą się już 5 i 6 czerwca w bloku F w warszawskiej siedzibie TVP przy ul. Woronicza 17. Przesłuchania rozpoczną się o godz. 9:00, zapisy potrwają do godz. 18:00.

Czy Wasze dziecko marzy o występie na konkursie Junior Eurovision Song Contest? Jeśli tak, nie zwlekajcie! Zapraszamy uzdolnione, śpiewające dzieci w wieku 9-14 lat na casting – zachęca Telewizja Polska.

Kto może zgłosić? Na castingach do „Szansy na sukces” mogą pojawić się dzieci (wraz z rodzicem lub opiekunem), które w grudniu 2021 roku będą miały ukończone 9 lat, ale nie skończyły jeszcze 14 lat. Każdy uczestnik musi przygotować dwie piosenki w języku polskim i zabrać ze sobą podkłady na pendrivie.

Eurowizja Junior 2021: data i miejsce. Kiedy i gdzie się odbędzie konkurs?

Eurowizja Junior 2021 odbędzie się w Paryżu. Konkurs zostanie zorganizowany 19 grudnia 2021 roku w budynku La Seine Musicale. Co ciekawe, dziecięca Eurowizja jeszcze nigdy nie odbyła się tak późno – zazwyczaj impreza miała miejsce pod koniec listopada.

To pierwszy raz, kiedy Francja będzie organizować Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Dotąd Eurowizja Junior odbyła się m.in. w Polsce, Gruzji, Holandii, Rumunii czy na Malcie.