Zamknij

Eurowizja Junior 2021: zagraniczni internauci oceniają utwór Sary James. Polska znów wygra?

28.09.2021 10:36
Sara James
fot. mat. prasowe

Sara James wystąpi na Eurowizji Junior 2021. Reprezentantka Polski zaśpiewa w Paryżu utwór "Somebody", który już wzbudza zainteresowanie poza granicami naszego kraju. Jak polską piosenkę oceniają zagraniczni internauci? 

Sara Egwu-James będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2021, która odbędzie się w Paryżu. Zwyciężczyni " The Voice Kids" wygrała ostatnio program "Szansa na sukces" i tym samym zagwarantowała sobie udział w prestiżowym konkursie.

Reprezentantka Polski zaśpiewa na Eurowizji Junior 2021 piosenkę "Somebody". Jak polski utwór na konkurs oceniają zagraniczni internauci? Do sieci trafiły pierwsze opinie słuchaczy z Europy.

Zobacz także:  Eurowizja 2022: znamy pierwszego uczestnika. Ten kraj już wybrał reprezentanta

Eurowizja Junior 2021: zagraniczni internauci o piosence Sary James "Somebody"

Piosenka Sary James "Somebody" trafiła już na oficjalny kanał Eurowizji Junior w serwisie YouTube. W komentarzach pod nagraniem z występu reprezentantki Polski w "Szansie na sukces" pojawia się coraz więcej komentarzy od zagranicznych internautów.

Słuchacze z całej Europy są zachwyceni utworem "Somebody" i wróżą naszemu państwo kolejny wielki sukces w dziecięcym konkursie. Wiele osób pisze nawet o trzecim zwycięstwie Polski, co byłoby jednym z najlepszych wyników w historii. Dotąd jedynie Gruzja wygrała Eurowizję Junior trzykrotnie.

Zobacz także

"Świetna piosenka, Polsko. To może być zwyciężczyni", "Sara jest niesamowita", "Kapitalna piosenka, na ten moment mój faworyt", "Sara ma niesamowity głos. Piosenka bardzo podnosi na duchu i ma świetne przesłanie. Powodzenia, Polsko!", "Zdecydowanie lepszy utwór niż piosenka Polski na Eurowizję 2021", "Nie zdziwię się, jeśli Polska zgranie trofeum po raz trzeci", "Mam obsesję na punkcie tej piosenki. Polsko, znów to zrobiłaś" – brzmią komentarze od zagranicznych internautów.

Za polską piosenkę na Eurowizję Junior 2021 odpowiadają Dominik Buczkowski-Wojtaszek, Jan Bielecki, Patryk Kumór i Tom Martin. Dominik Buczkowski-Wojtaszek i Patryk Kumór mają już doświadczenie w tworzeniu zwycięskich eurowizyjnych piosenek. Wspólnie stworzyli przebój "Superhero" Viki Gabor. Kumór był również współautorem hitu "Anyone I Want to Be" Roksany Węgiel.

Eurowizja Junior 2021: kiedy i gdzie odbędzie się konkurs?

Eurowizja Junior 2021 odbędzie się 19 grudnia w La Seine Musicale w Paryżu.

Będzie to pierwszy konkurs dziecięcej Eurowizji organizowany na terenie Francji. Co ciekawe, dziecięca Eurowizja jeszcze nigdy nie odbywała się tak późno – zazwyczaj impreza miała miejsce pod koniec listopada.

W Eurowizji Junior 2021 weźmie udział łącznie 19 państw.