Zamknij

Aktorka Rachel McAdams zachwycona Tulią na Eurowizji: "Rzuciły mnie na kolana" [WIDEO]

29.06.2020 12:44
Eurowizja Rachel McAdams zachwycona piosenką Tulii Pali się z 2019 roku wideo
fot. Youtube

Rachel McAdams zachwycona zespołem Tulia. Gwiazda Hollywood, która występuje w nowym filmie Netflixa „Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, zdradziła, że była pod ogromnym wrażeniem polskiej piosenki na Eurowizji 2019 w Tel Awiwie.

Rachel McAdams zachwyca się piosenką Tulii na Eurowizji 2019

Rachel McAdams to obecnie jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie. Kanadyjska gwiazda zagrała w filmie „Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, który kilka dni temu pojawił się na Netflixie.

W jednym z najnowszych wywiadów aktorka odniosła się do piosenek z Konkursu Piosenki Eurowizji 2019 w Izraelu. Gwiazda Hollywood miała okazję osobiście pojawić się w Tel Awiwie i posłuchać na żywo utworów z różnych państw. Okazuje się, że Rachel McAdams szczególnie polubiła piosenkę „Fire of Love (Pali się)” Tulii, która reprezentowała Polskę.

Kocham piosenkę z Polski „Fire of love” grupy Tulia! Po prostu rzuciły mnie na kolana! Nie mogłam przestać ich słuchać — wyznała aktorka.

Na słowa zareagował zespół Tulia, który opublikował wpis w mediach społecznościowych: „Jest nam niezmiernie miło i życzymy, by i Wasz wieczór był tak miły jak nasz dzisiaj!”.

Przypomnijmy, że Tulia reprezentowała Polskę w pierwszym półfinale Eurowizji 2019 w Tel Awiwie. Grupa zajęła ostatecznie 11. miejsce i nie awansowała do wielkiego finału imprezy.

Netflix: film o Eurowizji. O czym jest?

Film Netflixa „Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga” opowiada historię islandzkich wokalistów - Sigrit Ericksdottir (Rachel McAdams) i Larsa Erickssonga (Will Ferrell). Para otrzymuje szansę reprezentowania swojego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji. W komedii pojawiają się również m.in. Pierce Brosnan, Dan Stevens i Demi Lovato

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl