Zamknij

Eurowizja: obcokrajowcy oceniają występy Polaków. Zareagowali m.in. na Szpaka i Górniak [WIDEO]

Piotr Krajewski
15.03.2019 13:19
Eurowizja obcokrajowcy oceniają występy Polaków zareagowali na Michała Szpaka Edytę Górniak Ich Troje WIDEO
fot. Youtube

Polska jeszcze nigdy nie wygrała Eurowizji, mimo że nasi reprezentanci występowali tam już dwadzieścia jeden razy. Jesteście ciekawi, jak na polskie występy reagują obcokrajowcy? Do internetu trafiło wideo, na którym cudzoziemcy mówią, co myślą m.in. o Edycie Górniak, Michale Szpaku czy Ich Troje.

Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 zbliża się wielkimi krokami. Do kolejnej edycji tej słynnej imprezy pozostało już tylko kilka tygodni. Reprezentantem Polski na Eurowizji 2019 będzie zespół Tulia. Czy mamy szansę na pierwsze w historii zwycięstwo? Czas pokaże.

>> Eurowizja 2019: Duncan Laurence i piosenka "Arcade". Holandia faworytem do zwycięstwa [WIDEO]

Jak na występy Polski na Eurowizji reagują obcokrajowcy? Twórcy kanału Dzikie Ucho na Youtube zapytali kilku cudzoziemców, co sądzą o polskich reprezentantach, którzy brali udział w Konkursie Piosenki Eurowizji. Obcokrajowcy mieli za zadanie także odgadnąć miejsce zajęte przez wykonawców w imprezie.

Na nagraniu możemy zobaczyć cudzoziemców ze Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii, Ukrainy, Syrii, Portugalii i Kolumbii. Każdy z nich obejrzał eurowizyjne występy Edyty Górniak, Ich Troje, Michała Szpaka oraz Roksany Węgiel, która wygrała niedawno Eurowizję Junior 2018 w Mińsku.

>> Obcokrajowcy słuchali polskiej muzyki. Ocenili hity m.in. Górniak, Podsiadło czy Niemena [WIDEO]

Obcokrajowcy zdecydowanie najlepiej ocenili Michała Szpaka i Edytę Górniak. Jej słynny występ z 1994 roku, który dał jej wysokie 2. miejsce, zrobił na nich ogromne wrażenie. Niektórzy porównali polską gwiazdę do Mariah Carey i Celine Dion. Dużo gorsza reakcja pojawiła się w trakcie oglądania prezentacji Ich Troje z 2003 roku. Występ zespołu Michała Wiśniewskiego wywołał sporo śmiechu.

Nie obyło się także bez reakcji na piosenkę Tulii, reprezentanta Polski na Eurowizji 2019, która odbędzie się w maju. Czy zdaniem obcokrajowców możemy wygrać? Zobaczcie wideo.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK