Zamknij

Wzruszający występ 13-latki w „Mam Talent”. Jej ojciec zmarł tuż przed finałem [WIDEO]

Redakcja
28.09.2017 13:49
Wzruszający występ 13-latki w „Mam Talent”. Jej ojciec zmarł tuż przed finałem [WIDEO]
fot. Youtube (America's Got Talent)

13-letnia Evie Clair zaprezentowała podczas finału 12. edycji piosenkę „What a Wonderful World”. Okazuje się, że był to ulubiony utwór jej taty, który zmarł kilka dni przed zakończeniem „America’s Got Talent”. Mężczyzna zmagał się z rakiem okrężnicy. Dziewczynka zadedykowała ojcu swój finałowy występ.

To był bez wątpienia jeden z najbardziej wzruszających momentów w historii amerykańskiego „Mam Talent”. W trakcie finału nastoletnia Evie Clair postanowiła oddać hołd swojemu zmarłemu ojcu. 13-latka zaśpiewała jego ulubiony utwór, czyli wielki przebój „What A Wonderful World” z repertuaru Louisa Armstronga.

„Najszczęśliwsze wspomnienia to moja rodzina śpiewająca i zgromadzona wokół fortepianu. Muzyka dawała nam miłość oraz zbliżała nas do siebie. Mój tata był jedną z najodważniejszych osób, jakie znam. Zawsze uczył nas, aby podążać za marzeniami” – powiedziała dziewczynka w trakcie finału.

12. edycję „America’s Got Talent” wygrała 12-letnia Darci Lynne Farmer. Jej pokaz brzuchomówstwa zachwycił miliony widzów. Nastolatka otrzymała nagrodę w wysokości miliona dolarów.

RadioZET.pl/eonline.com/PK