Zamknij

Ewa Farna i KaeN będą dziś gościem „Popołudnia z Radiem ZET”

Redakcja
07.11.2017 10:22
Ewa Farna i KaeN będą dziś gościem „Popołudnia z Radiem ZET”
fot. Youtube (Altereggo Records)

Ewa Farna i KaeN pojawią się w dzisiejszym programie Justyny Dżbik oraz Romana Osicy. Artyści połączyli ostatnio siły w singlu „Echo”, który cieszy się coraz większą popularnością w Radiu ZET oraz polskim internecie.

Duet będzie gościem wtorkowego „Popołudnia z Radiem ZET”. Audycja łączy w sobie muzykę na żywo oraz spotkania m.in. z artystami i politykami. Program jest nadawany od poniedziałku do piątku w godz. 15:00 - 18:00.

Emocjonalny utwór „Echo” jest utrzymany w popowo-hiphopowym klimacie. Kompozycja opowiada o burzliwej relacji dwojga ludzi, pełnej pasji i namiętności.

To pierwsza współpraca Ewy Farnej z przedstawicielem polskiego rapu. KaeN, czyli Dawid Henryk Starejki, działa na hiphopowej scenie już od kilku lat. W 2012 roku wydał swój debiutancki album „Od kołyski aż po grób”. Jego kolejny album „Piątek 13-ego” sprzedał się w ponad 30 tysiącach egzemplarzy i pokrył się platyną.

Teledysk do singla Ewy i Dawida cieszy się dużą popularnością w serwisie YouTube. Klip obejrzano już blisko 2,8 mln razy.

RadioZET.pl/PK