Zamknij

Ewa Farna jurorką „Śpiewajmy razem. All Together Now”. To nowy program Polsatu

Redakcja
07.08.2018 11:25
Ewa Farna
fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Telewizja Polsat poinformowała, że Ewa Farna będzie gwiazdą nowego programu muzycznego „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Pojawi się w nim 100 jurorów, a 24-letnia piosenkarka będzie kapitanem całego jury. Program już jesienią.

Śpiewajmy razem. All Together Now: Ewa Farna jurorką w programie Polsatu

„Śpiewajmy razem. All Together Now” to nowy program Polsatu, który swoją premierę będzie miał już we wrześniu. Uczestników będzie oceniać stuosobowe jury złożone z osób związanych na co dzień z muzyką. Na jego czele stanie Ewa Farna, którą mogliśmy już podziwiać jako jurorkę w ostatniej edycji polskiego „Idola”.

Potwierdzam, będę kapitanem 100 osobowego jury. Nie chodzi do końca o talent show, to nowa muzyczna zabawa. Po prostu — śpiewajmy razem. Widzimy się w wrześniu na antenie — napisała Ewa Farna w mediach społecznościowych.

Piosenkarka będzie przewodniczyć jury, w którego składzie znajdą się także m.in. Nick Sinckler, Ramona Ray, Saszan, Madox, Tabb czy Conrado Yanez.

W programie „Śpiewajmy razem. All Together Now” uczestnicy będą mieli za zadanie porwać swoim wykonaniem jak największą liczbę jurorów. Im więcej osób będzie wspólnie bawić się i śpiewać, tym lepszy wynik osiągnie uczestnik.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK