Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ewa Farna jurorką „Śpiewajmy razem. All Together Now”. To nowy program Polsatu

07.08.2018 11:25

Telewizja Polsat poinformowała, że Ewa Farna będzie gwiazdą nowego programu muzycznego „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Pojawi się w nim 100 jurorów, a 24-letnia piosenkarka będzie kapitanem całego jury. Program już jesienią.

Ewa Farna fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Śpiewajmy razem. All Together Now: Ewa Farna jurorką w programie Polsatu

„Śpiewajmy razem. All Together Now” to nowy program Polsatu, który swoją premierę będzie miał już we wrześniu. Uczestników będzie oceniać stuosobowe jury złożone z osób związanych na co dzień z muzyką. Na jego czele stanie Ewa Farna, którą mogliśmy już podziwiać jako jurorkę w ostatniej edycji polskiego „Idola”.

Potwierdzam, będę kapitanem 100 osobowego jury. Nie chodzi do końca o talent show, to nowa muzyczna zabawa. Po prostu — śpiewajmy razem. Widzimy się w wrześniu na antenie — napisała Ewa Farna w mediach społecznościowych.

Piosenkarka będzie przewodniczyć jury, w którego składzie znajdą się także m.in. Nick Sinckler, Ramona Ray, Saszan, Madox, Tabb czy Conrado Yanez.

W programie „Śpiewajmy razem. All Together Now” uczestnicy będą mieli za zadanie porwać swoim wykonaniem jak największą liczbę jurorów. Im więcej osób będzie wspólnie bawić się i śpiewać, tym lepszy wynik osiągnie uczestnik.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń