Zamknij

Ewa Farna miała koronawirusa. Wspomniała o jednym z objawów COVID-19

23.11.2020 09:31
Ewa Farna
fot. Mateusz Jagielski/East News

Ewa Farna miała koronawirusa. Piosenkarka poinformowała w mediach społecznościowych, że chorowała na COVID-19. Wspomniała też o jednym z objawów, którego doświadczyła w trakcie choroby.

Ewa Farna słynie z tego, że dba o swoją prywatność i rzadko dzieli się szczegółami ze swojego pozazawodowego życia.

Tym razem 27-letnia piosenkarka zrobiła wyjątek i podzieliła się z fanami ważną informacją. Okazuje się, że Ewa Farna miała koronawirusa.

Jacek Polak nie żyje. Ceniony gitarzysta i wokalista zmarł na koronawirusa

Ewa Farna miała koronawirusa. Wspomniała o jednym z objawów COVID-19

Ewa Farna opublikowała ostatnio zdjęcie z Pragi, gdzie wybrała się na spacer z rodziną. Wokalistka nie kryła zdziwienia, kiedy zobaczyła puste miasto.

Ciekawe uczucie zwiedzać Pragę szara, zamkniętą – bezludzie tam, gdzie zawsze są tony turystów — napisała.

Piosenkarka zdecydowała się poinformować fanów o czymś jeszcze. Okazuje się, że Ewa Farna miała koronawirusa. Ze słów artystki można wywnioskować, iż zmagała się z utratą węchu. Gwiazda wspomniała o tym w dość żartobliwy sposób.

Mam nadzieje, ze u Was dobrze? Ja już po covidzie. Poznasz tak, ze przewijanie dzieciaka jest zupełnie spoko — napisała Farna i dodała emotikonę nosa.

Metamorfoza Ewy Farnej. Piosenkarka bardzo schudła

Wokalistka przeszła niesamowitą metamorfozę. W ostatnich tygodniach bardzo schudła, czym postanowiła pochwalić w social mediach. Ewa Farna pokazała najnowsze zdjęcie z ostatniego koncertu i wprawiła fanów w osłupienie.