Zamknij

Ewa Farna na Times Square w Nowym Jorku. Jest gwiazdą globalnej kampanii Spotify [FOTO]

17.06.2021 09:38
Ewa Farna
fot. mat. prasowe / Beata Matheova

Ewa Farna gwiazdą Times Square. Polska piosenkarka dołączyła do głośnej akcji EQUAL Spotify, która wspiera utalentowane artystki z całego świata. Zdjęcie Ewy Farnej pojawiło się w jednym z najsłynniejszych miejsc Nowego Jorku.

Ewa Farna wydała niedawno nowy singiel „Ciało”, który został świetnie przyjęty przez fanów. Internauci zachwycają się tym, że wokalistka porusza w nim bardzo ważną tematykę akceptacji własnego ciała i podziwu wobec niego, a także wobec jego historii.

Piosenkarka może pochwalić się kolejnym sukcesem. Ewa Farna, a dokładniej jej zdjęcie, pojawiło się na Times Square w Nowym Jorku. Miliony osób zobaczyły polsko-czeską wokalistę, która jest częścią globalnej kampanii Spotify pod nazwą EQUAL.

Ewa Farna szczerze o swoim ciele w Radiu ZET: „Nie ma rozmiaru 34, ale jest zdrowe”

Ewa Farna na Times Square w Nowym Jorku. Piosenkarka w kampanii EQUAL Spotify

Ewa Farna pochwaliła się zdjęciami ze słynnego Times Square w Nowym Jorku, gdzie na jednym z wielkich elektronicznych billboardów pojawiło się jej ogromne zdjęcie.

 Ciało, wreszcie nie chcieli go zmniejszać… W takich wypadkach lubię jak jest grubo – zażartowała artystka.

Krótkie nagranie z Nowego Jorku opublikowała także wytwórnia, Warner Music Polska: "Ewa Farna nie musi „czekać rok, żeby wykupić billboard na Manhattanie”, bo ma go dziś".

Okazuje się, że Ewa Farna dołączyła do globalnego programu serwisu Spotify zatytułowanengo EQUAL.

Ewa Farna szczerze o swoim podejściu do feminizmu. "Każda ideologia ma swoich ekstremistów"

EQUAL Spotify: co to za program i na czym polega kampania?

EQUAL to globalna inicjatywa serwisu streamingowego Spotify zaprezentowana w Dzień Kobiet. Głównym celem programu jest wsparcie utalentowanych artystek w branży muzycznej.

W ramach kampanii utworzono globalne oraz lokalne playlisty promujące piosenkarki z ponad 50 krajów na całym świecie. Co miesiąc wybrane artystki pojawią się na okładkach lokalnych playlist EQUAL, a ich twórczość będzie polecana na platformie, zwiększając im szansę kariery na międzynarodową skalę.

W pierwszej edycji globalnej playlisty Polskę reprezentują Monika Brodka i Luna.

RadioZET.pl/mat.prasowe