Zamknij

Ewa Farna odzyskała konto na Facebooku po ataku hakera. Wydała oświadczenie

Piotr Krajewski
19.08.2019 10:29
Ewa Farna odzyskała konto na Facebooku wydała oświadczenie po ataku hakera
fot. Instagram (Ewa Farna)

Ewa Farna padła ofiarą ataku hakera, który przejął jej oficjalne konto na Facebooku. Przez kilka godzin na profilu artystki pojawiały się bardzo niestosowne i wulgarne wpisy. W miniony weekend Ewa Farna wydała oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziła, że odzyskała konto. Zapowiedziała też konsekwencje dla hakera.

Ewa Farna odzyskała konto na Facebooku po ataku hakera. Oficjalne oświadczenie

Ewa Farna odzyskała konto na Facebooku po ataku hakera. Piosenkarka wydała oficjalne oświadczenie, w którym podziękowała fanom za pomoc. Do przejęcia jej profilu doszło w trakcie festiwalu Top Of The Top Sopot Festival 2019, na którym gwiazda wystąpiła.

Drodzy fani, też dzięki Waszej pomocy udało się odzyskać moje oficjalne konto na Facebooku! Jest już znów pod moja kontrola. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zatrzymać ten atak. Haker poniesie konsekwencje prawne, tez dlatego ze naruszył prawa minimum 3 osób. Stąd też zdjęcia z garderoby, kopie umów z pracy, zdjęcie kostiumów z teledysku czy tez fotodokumentacja pękniętego ramiączka przy nowym t-shircie — napisała Ewa Farna i dodała: „Uwierzcie, ze ostatnią rzeczą jakiej potrzebowałam w trasie jako karmiąca mama to nieprzespana noc z powodu zdesperowanego człowieka pragnącego uwagi... cóż, może warto sobie uświadomić ile dzielimy z sobą poprzez social media i jak realnie może nas wirtualny świat dotknąć czy ranić. Uważajcie na siebie”.

Ewa Farna po ciąży. Wróciła do koncertowania

Ewa Farna wróciła do koncertowania po ciąży. Wokalistka, która urodziła synka na początku czerwca, jeszcze przed jego narodzinami zapowiadała, że nie zamierza rezygnować na dłużej z kariery i będzie chciała łączyć ją z byciem mamą. W lipcu Ewa Farna zagrała swój pierwszy koncert po ciąży, a w połowie sierpnia była jedną z gwiazd Top Of The Top Sopot Festival 2019.

Zobacz także

RadioZET.pl/PK