Zamknij

Ewa Farna pokazała mamę na Instagramie. Nazwała ją swoją największą fanką! [ZDJĘCIE]

Redakcja
20.11.2018 12:15
Ewa Farna
fot. VIPHOTO/East News

Ewa Farna opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej mamy. Karin Farna zapozowała do fotografii w koszulce z napisem „kocham Ewę Farną”, którą piosenkarka otrzymała od fanów. Internauci zachwycają się zdjęciem. Polubili je już ponad 10 tysięcy razy.

Ewa Farna pokazała mamę na Instagramie

Ewa Farna podzieliła się z internautami wyjątkową fotografią. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie swojej mamy w koszulce z napisem „kocham Ewę Farną”. To prezent dla piosenkarki od jej wiernych fanów.

Artystka podpisała fotografię „Idealna Mama”. Nazwała także Karin Farną swoją największą fanką.

Internauci są zachwyceni zdjęciem mamy Ewy Farnej. Polubili je już ponad 10 tysięcy razy. Nie brakuje również wielu pozytywnych komentarzy.

„Taka mama to skarb”, „Zazdroszczę takiego wsparcia”, „Chciałabym mieć taką mamę”, „Piękna mama” — można przeczytać pod fotografią.

Ewa Farna i nowy singiel „Interakcja”

„Interakcja” to tytuł najnowszego singla Ewy Farnej, na który możecie cały czas głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Interakcja — no właśnie, jaka właściwie dzisiaj jest, o tym opowiada ten numer! Sama po sobie widzę, że coraz częściej unikamy bezpośredniego kontaktu z ludźmi, zwłaszcza gdy są oni inni niż my. Lubimy przede wszystkim tych, którzy się z nami zgadzają. Często zapatrzeni w telefony paradoksalnie gubimy kontakt. A wyobraźmy sobie na chwilę jak przerażające byłoby żyć w rzeczywistości bez różnorodności. Gdy jednego dnia budzisz się i każdy kogo spotykasz ma identyczną „twarz” — mówi piosenkarka.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK