Zamknij

Ewa Farna wygląda znakomicie. Gwiazda przeszła metamorfozę [FOTO]

24.08.2020 15:05
Ewa Farna
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Ewa Farna była jedną z gwiazd koncertu „Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski”. Piosenkarka zachwyciła nie tylko występem, ale także swoją metamorfozą. Ewa Farna pochwaliła się świetną figurą i zaprezentowała się w nowej fryzurze.

Ewa Farna jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Urodzona na terenie Czech wokalistka ma wierną rzeszę fanów i wiele przebojów na koncie, m.in. hity „Ewakuacja”, „Cicho” czy „Znak”.

27-latka pojawiła się w niedzielę, 23 sierpnia na koncercie Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski. Ewa Farna zachwyciła fanów swoją metamorfozą.

Ewa Farna przeszła metamorfozę. Zachwyciła figurą i nową fryzurą

Ewa Farna zaśpiewała w Uniejowie przebój „Wszystko albo nic”, a także wystąpiła w duecie z raperem KaeNem, z którym nagrała hit „Echo”.

Piosenkarka zrobiła furorę nie tylko swoim niesamowitym wokalem, ale także piękną fryzurą i sylwetką. Gwiazda zaprezentowała się w nowym, nietypowym uczesaniu. Uwagę zwróciła również świetna figura artystki, która wraca do formy po ciąży.

Ewa Farna i jej mąż zostali rodzicami. Jak nazywa się ich dziecko?

Ewa Farna i Martin Chobot zostali rodzicami w czerwcu 2019 roku. Para doczekała się synka, którego nazwali Artur.

Choć od narodzin minął już ponad rok, Ewa Farna nie przestaje dbać o prywatność swojego dziecka i bardzo rzadko publikuje wspólne zdjęcia z chłopcem.