Zamknij

Ewa Farna w szczerym wpisie na Instagramie. Napisała o plotkach na swój temat

Piotr Krajewski
03.04.2019 13:16
Ewa Farna w szczerym wpisie na Instagramie napisała o plotkach na swój temat
fot. Instagram (Ewa Farna)

Ewa Farna to artystka, która dba o swoją prywatność. Nic więc dziwnego, że w mediach dość często pojawiają się nieprawdziwe informacje na jej temat. W najnowszym i bardzo szczerym wpisie piosenkarka postanowiła odnieść się do tego wszystkiego. Poruszyła także kwestię koncertowania w ciąży.

Ewa Farna opublikowała obszerny wpis, w którym bardzo szczerze i dokładnie postanowiła zdementować wszelkie plotki na swój temat. Piosenkarka słynie z tego, że mocno dba o prywatność.

Chciałam Was nabrać na prima aprilis, ale... w tym roku krąży tyle spekulacji i nieprawdziwych informacji wokół mojej osoby, ze chyba wystarczy — napisała Farna.

Artystka zdecydowała się tym razem publicznie otworzyć i napisała „kilka prawd o sobie”. W ten sposób postanowiła uświadomić wszystkim internautom, ile kłamstw na jej temat krąży po sieci.

Ewa Farna zdradziła, że ciąża nie przeszkadza jej w intensywnym koncertowaniu. Gwiazda nie zdecydowała się na przerwę po tym, jak dowiedziała się, iż spodziewa się pierwszego dziecka. Uwielbia koncertować i dziękuje wszystkim fanom za ogromne wsparcie, słuchanie jej muzyki i przychodzenie na koncerty. Jest wdzięczna za każdą możliwość występu na żywo.

Myślę, ze strach to zły doradca i dlatego nie stawiam na nim swych poglądów. Uważam, że krytyczne myślenie jest podstawą funkcjonowania społeczeństwa i konieczne jest również skupienie się na nim w szkole. Dzieci są przyszłością, a wysokiej jakości nauczyciele są dla niej niezwykle ważni; potrafię być albo bardzo pracowita, albo bardzo leniwa; uwielbiam gry stołowe; jestem wierząca; nie lubię, gdy do mnie obcy ludzie mówią „powinnaś”; jestem bałaganiarą, ale w kuchni mam zawsze porządek — zdradziła.

Piosenkarka wyznała także, że jest fanką kultowego serialu komediowego „Przyjaciele”, który nadal cieszy się niesłabnącą popularnością. Farna przyznała, iż ogląda go zdecydowania za dużo.

Szczery wpis Ewy Farnej docenili internauci. Na Instagramie nie brakuje wielu pozytywnych komentarzy, w których fani chwalą piosenkarkę za jej podejście i dbanie o prywatność. Artystka zachęciła także wszystkich obserwujących do napisania jednej prawdy o sobie.

Jesteś jedyną znaną mi 'gwiazdą', która całkowicie szanuje swoją prywatność, a jeśli coś CHCE podać opinii publicznej/fanom to robi to z klasą. Szacun! Od lat się nie zawiodłam! — napisała internautka.

Ewa Farna w ciąży

W lutym Ewa Farna poinformowała oficjalnie, że spodziewa się dziecka. Artystka i jej mąż Martin Chobot przekazali fanom radosną nowinę za pomocą wideoklipu. W teledysku do utworu „Ta o nas” widzimy wokalistkę z wyraźnym ciążowym brzuszkiem.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK