Zamknij

Ewa Farna koncertuje w zaawansowanej ciąży. Pokazała ogromny brzuszek [FOTO]

Piotr Krajewski
06.06.2019 12:28
Ewa Farna w zaawansowanej ciąży koncertuje pokazała ogromny brzuszek zdjęcia foto
fot. Piotr Molecki/East News

Ewa Farna jest w ciąży. Artystka nie zdecydowała się jednak przerwać życia koncertowego i przez ostatnie miesiące chętnie występowała dla swoich fanów. Ostatnio pokazała najnowsze zdjęcia ze sceny i pochwaliła się ogromnym brzuszkiem. Fani są zachwyceni formą i wyglądem Ewy Farnej w zaawansowanej ciąży.

Ewa Farna w zaawansowanej ciąży. Zdjęcia z koncertu

Ciąża Ewy Farnej to jeden z najgorętszych tematów ostatnich miesięcy. W wielu wywiadach piosenkarka przyznawała, że uwielbia występować przed publicznością. Zdecydowała więc, że nie zrezygnuje z pracy i nadal będzie koncertować, nawet w zaawansowanej ciąży.

Zobacz także

Ewa Farna zakończyła trasę koncertową i postanowiła pochwalić się zdjęciami z ostatniego występu. Fotografie, na których widać ogromny brzuszek gwiazdy, zrobiły ogromne wrażenie na jej fanach. Internauci zachwycają się wyglądem 25-latki i twierdzą, że promienieje w trakcie ciąży.

Wszystko na to wskazuje, że pierwsze dziecko Ewy Farnej i jej męża Martina Chobota przyjdzie na świat już niedługo. Dokładny termin porodu pozostaje na ten moment nieznany, ale najnowsze zdjęcia potwierdzają, że narodziny są blisko.

Wielu fanów zwróciło szczególną uwagę na duży brzuch Ewy Farnej. Niektórzy pokusili się o spekulacje, że piosenkarka może urodzić nawet bliźniaki. Przekonamy się już wkrótce.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK