Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ewa Farna zachwycona wykonaniem swojego hitu w The Voice Kids: „Gratuluję odwagi”

31.01.2018 16:33

Olivia Klinke pojawiła się na jednym z castingów do „The Voice Kids”. 12-latka zaśpiewała hit Ewy Farnej z 2009 roku. Występ zrobił nie tylko wrażenie na widzach i trenerach, ale także na samej autorce tego przeboju. Znana piosenkarka zamieściła komentarz w mediach społecznościowych.

Ewa Farna zachwycona wykonaniem swojego hitu w The Voice Kids: „Gratuluję odwagi” fot. Youtube (The Voice Kids Poland), ons.pl

12-letnia Olivia zaprezentowała swoją wersję „Cicho” — jednego z największych hitów w repertuarze Ewy Farnej. Piosenka nie należy do najłatwiejszych do zaśpiewania, co przyznała sama 24-letnia piosenkarka. Artystka skomentowała występ w internecie.

— Olivii gratuluje odwagi na zaśpiewanie niełatwego numeru (jeden z najtrudniejszych w mym repertuarze!), rodzicom gratuluje cudownej i utalentowanej na maksa córki, a Dawidowi Kwiatkowskiemu za to, że jako pierwszy się odwrócił i znał nawet tekst utworu. Dziękuję za miłą wieczorną niespodziankę! — napisała gwiazda na swoim Facebooku.

Olivia zachwyciła wszystkich trenerów i zdołała odwrócić wszystkie czerwone fotele. Ostatecznie zdecydowała się dołączyć do drużyny Edyty Górniak.

5 najpopularniejszych występów w „The Voice Kids”

Przesłuchania w Ciemno w „The Voice Kids” dobiegły końca. Trzeba przyznać, że pierwsza polska edycja muzycznego programu stoi na bardzo wysokim poziomie. Prezentujemy pięć castingowych występów, które cieszą się największą popularnością w internecie. Czy któraś tych z młodych uczestniczek zwycięży? Przekonamy się już niedługo.

RadioZET.pl/PK

Oceń