Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Córka Artura Żmijewskiego robi karierę w USA. Ewa Żmijewska jest piosenkarką [WIDEO]

19.03.2019 11:51

Artur Żmijewski ma powody do dumy. Jego córka Ewa rozwija swój talent wokalny i robi karierę muzyczną w Stanach Zjednoczonych, gdzie od kilku lat mieszka. 26-latka studiuje na prestiżowej uczelni i śpiewa w duecie z amerykańską wokalistką.

Ewa Żmijewska córka Artura Żmijewskiego jest piosenkarką robi karierę w USA wideo fot. Youtube

Ewa Żmijewska: córka Artura Żmijewskiego robi karierę muzyczną

Ewa Żmijewska to jedyna córka Artura Żmijewskiego, popularnego polskiego aktora i odtwórcy głównej roli w serialu „Ojciec Mateusz. 26-latka nie poszła jednak w ślady sławnego taty i nie związała swojej przyszłości z aktorstwem. Obecnie rozwija jednak inny talent, czyli śpiew.

Jak informuje „Życie na gorąco”, Ewa Żmijewska robi karierę w Stanach Zjednoczonych, gdzie od kilku lat mieszka, nagrywa muzykę i koncertuje. Miała już okazję studiować na prestiżowej uczelni Los Angeles College of Music, a teraz uczy się również w California Institute of the Arts.

To jednak nie koniec. Córka Artura Żmijewskiego nawiązała interesującą współpracę z amerykańską wokalistką Shandy. Dziewczyny zaprzyjaźniły się i od jakiegoś czasu tworzą muzykę w duecie pod nazwą Shandy & Eva. W internecie nie brakuje ich wspólnych nagrań. Kilka miesięcy temu wydały także singiel zatytułowany „Sunrise”.

„Życie na gorąco” podaje, że Artur Żmijewski jest bardzo dumny z córki. Co ciekawe, to właśnie po nim Ewa miała odziedziczyć muzyczny talent. W przeszłości aktor chętnie grał na gitarze, występował ze swoim zespołem na festiwalach i wykonywał poezję śpiewaną.

Podobno niezwykły talent Ewy Żmijewskiej dostrzegł także Mietek Szcześniak, który miał okazję poznać 26-latkę w Los Angeles. Niewykluczone, że artyści stworzą wspólny projekt.

Nawiązali kontakt, który chcieliby wkrótce przełożyć na język muzyki. Szybko tez polubili się i zaprzyjaźnili. Od osób znających piosenkarza dochodzą sygnały, że myślą o wspólnym projekcie. Doskonale się rozumieją, a Szcześniak chciałby stworzyć coś z dziewczynami. Podoba mu się ich podejście do muzyki. Widzi, że mają potencjał i uważa, że wspólnymi siłami mogliby stworzyć coś, co Polacy docenią i pokochają — podaje „Życie na gorąco”.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Zagłosuj

Czy podoba Ci się muzyka Ewy Żmijewskiej?

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/se.pl, Życie na Gorąco/PK 

Oceń