Zamknij

Ewelina Flinta wróciła z nową piosenką. Tak dziś wygląda gwiazda „Idola” [ZDJĘCIA]

Redakcja
06.03.2019 11:37
Ewelina Flinta Tell Me Why nowa piosenka tak dziś wygląda gwiazda Idola ZDJĘCIA
fot. Youtube (Ewelina Flinta)

Ewelina Flinta wróciła z nową piosenką. Do internetu trafił utwór „Tell Me Why”, który znana z programu „Idol” artystka stworzyła na potrzeby muzycznego projektu Sounds Like Women. To pierwsza piosenka Eweliny Flinty od czasów hitu „Nie kłam, że kochasz mnie”.

Ewelina Flinta wróciła. Nowa piosenka „Tell Me Why”

Ewelina Flinta zaprezentowała nową piosenkę zatytułowaną „Tell Me Why”. Utwór powstał w ramach międzynarodowego muzycznego projektu Sounds Like Women, którego celem jest zwrócenie uwagi na problem przemocy domowej i dyskryminacji kobiet.

Walczymy o równe szanse dla kobiet. Chcemy dać wsparcie ofiarom przemocy domowej — napisała piosenkarka na Facebooku.

„Tell Me Why” to pierwsza piosenka Eweliny Flinty od czasów hitu „Nie kłam, że kochasz mnie”, który nagrała w 2008 roku razem z Łukaszem Zagrobelnym.

Ewelina Flinta zdobyła popularność za sprawą pierwszej edycji programu „Idol”, w której zajęła 2. miejsce. Sukces przyszedł już wraz z debiutanckim singlem „Żałuję”, który zrobił furorę w radiu i jest dziś uznawany za jeden z najpopularniejszych polskich utworów pierwszej dekady XXI wieku.

Pierwsza płyta „Przeznaczenie” z 2003 roku wspięła się prawie na sam szczyt polskiej listy najlepiej sprzedających się albumów, a niedługo potem pokryła się złotem. 

Ewelina Flinta: tak dziś wygląda gwiazda „Idola” [ZDJĘCIA]

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

 

RadioZET.pl/PK