Zamknij

Ewelina Flinta wróciła! Tak dziś wygląda 39-letnia gwiazda pierwszego „Idola” [ZDJĘCIA]

Redakcja
12.02.2018 15:07
Ewelina Flinta wróciła! Tak dziś wygląda 39-letnia gwiazda pierwszego „Idola” [ZDJĘCIA]
fot. Youtube (EwelinaFlintaVEVO)

Mimo że nie wygrała pierwszej edycji „Idola”, swego czasu cieszyła się o wiele większą popularnością niż Alicja Janosz, która zwyciężyła w programie. Nagrała dwie płyty i kilka znanych do dziś przebojów. W pewnym momencie jednak słuch o Ewelinie zaginął, a jej popularność mocno przygasła. Ostatnio artystka pojawiła się na jednym z wernisaży, czym wywołała spore poruszenie w internecie.

Drugie miejsce w pierwszym polskim „Idolu” pozwoliło 22-letniej wówczas Ewelinie Flincie zyskać sporą popularność oraz rozpocząć karierę muzyczną z prawdziwego zdarzenia.

Sukces przyszedł już wraz z debiutanckim singlem „Żałuję”, który zrobił furorę w radiu i jest dziś uznawany za jeden z najpopularniejszych polskich utworów pierwszej dekady XXI wieku.

Pierwsza płyta „Przeznaczenie” z 2003 roku wspięła się prawie na sam szczyt polskiej listy najlepiej sprzedających się albumów, a niedługo potem pokryła się złotem. Dwa lata później przyszła pora na kolejny krążek. W 2007 roku artystka nawiązała owocną współpracę z Łukaszem Zagrobelnym. Muzycy stworzyli wspólnie wielki przebój „Nie kłam, że kochasz mnie”, który promował film pod tym samym tytułem.

W kolejnych latach Flinta była jednak coraz rzadziej widywana na salonach. Piosenkarka pojawiła się po raz pierwszy po długiej przerwie na lutowym wernisażu kalendarza artystycznego „Kobiece sprawy”.

Tak dziś wygląda Ewelina Flinta [ZDJĘCIA]

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK