Zamknij

Ewelina Lisowska coveruje Duę Lipę! [WIDEO]

Redakcja
28.03.2018 14:16
Ewelina Lisowska
fot. Youtube (EwelinaLisowskaVEVO)

Ewelina Lisowska zrobiła dużą niespodziankę swoim fanom i zaprezentowała własną wersję wielkiego przeboju Duy Lipy „New Rules”, który podbił listy przebojów na całym świecie.

Ewelina Lisowska śpiewa „New Rules” Duy Lipy

Ewelina Lisowska to dziś jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia w Polsce. Podobnie jak Dua Lipa z Wielkiej Brytanii, która może pochwalić się już kilkoma znanymi przebojami. Warto dodać, że Brytyjka będzie jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival 2018.

Autorka hitu „Nieodporny rozum” przygotowała dla swoich fanów niespodziankę i opublikowała ostatnio cover piosenki „New Rules”. Utwór Brytyjki to wielki przebój, który nadal cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Oficjalny teledysk do singla obejrzano już ponad miliard razy w serwisie YouTube.

Wersja „New Rules” w wykonaniu Eweliny jest łagodniejsza i spokojniejsza od oryginału.

Kariera Eweliny Lisowskiej

Ewelina Lisowska, która zyskała popularność za sprawą udziału w programie „X Factor” w 2011 roku, ma na swoim koncie trzy studyjne albumy. Dwa z nich pokryły się w naszym kraju złotem.

Piosenkarka dała się poznać słuchaczom Radia ZET za sprawą m.in. utworów „Nieodporny rozum”, „W stronę słońca” czy „Prosta Sprawa”.

Jej ostatnim singiel była piosenka „W sercu miasta”, która została wydana w 2017 roku. Zapowiada ona kolejną płytą Eweliny. Tytuł i data premiery wydawnictwa pozostają na ten moment nieznane.

Dua Lipa na Orange Warsaw Festival 2018

Wielkimi krokami zbliża się Orange Warsaw Festival 2018. Tegoroczna edycja odbędzie się 1-2 czerwca na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec.

Dua Lipa wystąpi 1 czerwca na głównej scenie festiwalu.

Na Orange Warsaw Festival 2018 zagrają także m.in. Sam Smith, Florence and the Machine, LCD Soundsystem i Taco Hemingway.

RadioZET.pl/PK