Zamknij

Ewelina Lisowska na zdjęciu sprzed 12 lat. Fani zszokowani metamorfozą [FOTO]

Redakcja
04.02.2019 11:10
Ewelina Lisowska: ZDJĘCIE sprzed 12 lat. Szokująca metamorfoza [FOTO]
fot. Instagram (Ewelina Lisowska)

Ewelina Lisowska pokazała swoje zdjęcie sprzed 12 lat. Fotografia z 2007 roku zszokowała wielu fanów, którzy wręcz nie poznali swojej ulubionej piosenkarki. Trzeba przyznać, że Ewelina Lisowska przeszła ogromną metamorfozę. Niektórzy internauci uznali, że taka przemiana to pewnie efekt operacji plastycznych. Artystka zdecydowała się to skomentować.

Ewelina Lisowska: zdjęcie piosenkarki z 2007 roku

Ewelina Lisowska postanowiła pokazać swoje zdjęcie z 2007 roku, kiedy miała około 16 lat. Przemiana piosenkarki zszokowała jej fanów. Metamorfoza jest tak duża, że wielu internautów nie poznało znanej artystki.

Jeśli myślisz, że kiedyś wyglądałaś źle, spójrz na moje zdjęcie. Kto przebije? — napisała Ewelina Lisowska na Instagramie i dodała hasthag #pasztet.

Zdjęcie Eweliny Lisowskiej sprzed 12 lat szybko wywołało ogromne poruszenie w sieci. Internauci zaczęli zarzucać piosenkarce, że tak wielka metamorfoza to pewnie efekt chirurgii plastycznej. Pojawiły się głosy, iż poddała się operacji nosa.

Lisowska zdecydowała się skomentować całą sprawę i dodała kolejne zdjęcia z dzieciństwa. Potwierdziła, że nigdy nie ingerowała chirurgicznie w kształt swojego nosa, a zmiany w jego wyglądzie są spowodowane chorobą.

Tajemnica mojego wielkiego nosa rozwikłana — napisała Ewelina Lisowska i dodała fragment z artykułem na temat niedoczynności tarczycy, która może powodować zmiany rysów twarzy.

ZOBACZ TEŻ:  Sprawdź, czy masz problem z tarczycą! [TEST ONLINE]

Artystka przyznała również, że w wieku nastoletnim wykryto u niej  chorobę Hashimoto, przez którą wyraźnie przybrała na wadze. Mimo problemów zdrowotnych piosenkarce udało się zmienić swój wygląd i zadbać o sylwetkę.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK